reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla Maluszka :)

reklama
zastanawiamy się już powoli nad iminami i tak
dla chłopca:
- Kostek (Konstancjusz)
- Leoś (wybór naszej córeczki)
dla dziewczynki:
- Melania
- Anielka
- Anastazja

ale te typy pewnie się jeszcze z 50 razy zmienią
 
Hej,
a czy któraś z przyszłych mam dziewczynek rozważała imię Pola? Ale nie jako skrót od Apolonii, tylko samodzielne imię? Bo tak mi jakoś przyszło na myśl wczoraj i wciąż je "analizuję" ;-) póki co najbardziej prawdopodobna Natalka...
 
Hej,
a czy któraś z przyszłych mam dziewczynek rozważała imię Pola? Ale nie jako skrót od Apolonii, tylko samodzielne imię? Bo tak mi jakoś przyszło na myśl wczoraj i wciąż je "analizuję" ;-) póki co najbardziej prawdopodobna Natalka...

swego czasu Pola bylo popularne w pl, nie wiem jak teraz, natomiast Natalka jest super jak dla mnie, sama mialam nia byc niestety nie jestem ale mamy w rodzinie jedna swietna natalie wiec uwielbniam to imie
 
Pola bardzo fajnie ,
zresztą Paulina również.
mam małą sąsiadkę Tolę , śliczna dziewczynka i to imie bardzo do niej pasuje

ja się zastanawiam na imieniem Nikodem.co Wy na to?dzisiaj czytałam książkę o czasach wojennych i tak mi to wpadło w oko.
 
reklama
Moja mamcia ma jazdę na punkcie imienia Paula:-) nie Paulina tylko własnie Paula:-D próbuje mnie ze wszystkich sił przekabacić hehe:-) u nas (jeśli dziołcha) na 99% będzie Marta:-)
 
Do góry