reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

reklama
Ja wprawdzie się jeszcze dzieciątka nie spodziewam, ale mi podobają się z męskich imion: Konrad, Jakub, Wojciech a dziewczynki to: Nadia, Ewelina, jeszcze kilka by się znalazło :)
 
kachurek, Iwo to jedno z ciekawszych imion dla facecika,moim zdaniem...bardzo mi się podoba.a co do Poli-myślałam,że jest to tylko zdrobnienie od Apolonii właśnie...:-) mąż chce antośkę i tymka,a ja polkę i sławoja......będziemy losować,jakby porozumienia nie było nadal;-)
 
:)
Pamiętam jak byłam w 10tc i robiliśmy z męzem listę imion - oczywiście z tamtego okrsu nie dotrwało żadne ;-);-)

Prawda jest taka że teraz już 24tc a my ..nadal nie wiemy :D

po pierwsze dzidzi sie na nas pupą wypina i nie ma zamiaru pokazać płci :wściekła/y:

mąż chce Aleksandra albo Emilke
mi sie Olo podoba ale za długie to imię do naszego długiego 4sylabowego nazwiska :eek:

Dla faceta podoba mi sie Borys albo Eryk a dla kobitki Greta = ale moj mąz nie chce nawet o tym słyszeć :-D
 
witajcie!!! ja jestem w koniec 24 tygodnia i jak narazie ma być dziewczynka choc nie na 100% ;/ mam nadzieje ze sie potwierdzi na 100!!! wiec dla dziewczynki to imie mam od początku i jakoś tylko te i zadne inne; NICOL a jesli bedzie jednak chłopak to MARCELEK ;))))):-)
 
U mnie chłopiec to będzie Mikuś(Mikołaj) a dziewczynka Maja. Nie sugeruję się tym, czy są to imiona rzadkie czy często wystepujące, wkońcu każda Zosia, Basia czy Krysia ma w sobie coś niepowtarzalnego;)
 
Jest tyle ślicznych imion jak wybrać? Też zastanawiałam się z początku nad Mają - bardzo mi się podobało do czasu kiedy zobaczyłam, że tyle ich jest. Myślę , że córeczkę nazwę jednym z 3 : Anastazja, Weronika lub Ewelinka - nic nadzwyczajnego po prostu mi się podobają :)
 
reklama
Do góry