reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imie dla dziecka

Modest- zdrobnienie np. Modziu (i będzie się czuł jak jakiś moderator forum:-)) Ha ha
Tekla U nas na Śląsku śpiewamy: Tekla, Tekla z papyndekla (czyli kartonu) Kunegunda... ja cie.. ja bym się bała:shocked2:
Perpetura... Gdzieś Ty to wyniuchała??
 
reklama
Jest tyle ślicznych imion jak wybrać? Też zastanawiałam się z początku nad Mają - bardzo mi się podobało do czasu kiedy zobaczyłam, że tyle ich jest. Myślę , że córeczkę nazwę jednym z 3 : Anastazja, Weronika lub Ewelinka - nic nadzwyczajnego po prostu mi się podobają :)

wybrałabym Anastazję :tak:
 
Modest- zdrobnienie np. Modziu (i będzie się czuł jak jakiś moderator forum:-)) Ha ha
Tekla U nas na Śląsku śpiewamy: Tekla, Tekla z papyndekla (czyli kartonu) Kunegunda... ja cie.. ja bym się bała:shocked2:
Perpetura... Gdzieś Ty to wyniuchała??
:-D:-D:-D:-D takie imiona są chyba krzywdzące dla dziecka
 
:-) jeśli będzie kobitka to Apolonia(Pola) albo Antonina(Tośka)
jeśli facecik(tak czuję) to Bruno,Iwo albo Sławoj.
niestety mój mężulek nie akceptuje tych imion dla chłopców :wściekła/y:i upiera się przy Tymonie...jeszcze tyyyyyyyyle czasu...dojdziemy jakoś do porozumienia...:-)

szczerze? popieram Twojego męża :)
 
;-) moja babcia powiedziała-ma być piotr paweł...bruno jej się nie podoba,bo to ''szwabskie''imię(zawsze jakiś argument)...mąż pamięta kumpli ze szkolnej ławy i to zawsze byli łukasze,marciny-i dlatego według niego takie imiona są najlepsze(dlaczego?tu nawet argumentu porządnego brak)...boki dziś zrywam cały dzień.OLCIA7,chyba zostanie mi dać na imię alan albo brajan(denis ewntualnie);-)może jednak będzie dziewczynka,wtedy imię wybieram ja(i nie będzie to Samanta;-))
 
Pamiętam, że w bloku, w którym mieszkałam za dziecia ;-) mieszkała rodzina z samymi nietypowymi starosłowiańskimi imionami jak np. Ziemowit, Boguchwał, Dobromir (duzo ich tam było ;-))
a co powiesz na 3 braci: klaudiusz, wergiliusz, oktawian? ojciec po filologii klasycznej, a synkowie, zwlaszcza oktawian to tzw. karki czyli lyse paly? :szok::-D
 
a co powiesz na 3 braci: klaudiusz, wergiliusz, oktawian? ojciec po filologii klasycznej, a synkowie, zwlaszcza oktawian to tzw. karki czyli lyse paly? :szok::-D
HA! Ciekawe jak ich ziomale nazywają ;-)
Waniliowa argument jest porządny dla "Marcina, Łukasza itp".... mianowicie sentyment Twojego męża do szkolnych lat- hmmm powinnaś się temu bliżej przyjrzeć:-D:cool::-D A Denis ;-)nie dawaj dziecku na imię! Jezu, strach pomyśleć jak będą dzieci w szkole na niego wołać:cool2::-D:-D:-D Czy to tylko ja mam zbyt bujną wyobraźnię..??
JAk Ty dasz tak dziecku na imię to ja dam mojej małej Dżesika, albo, ludzie eureka! Britnej!!!
 
reklama
Do góry