reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

reklama
dziewczynki moje ulubinne to wlasnie: LAURA I MARIKA:tak::-)

ale jeszcze podobają mi się: Karina, Kalina,Jaśminka, Malinka,Nina

a mojemu mężusiowi zadne z tych...:-D a dzis urodzila się moja siostrzenica i nazywa się Marysia:tak:
 
Cześć dziewczyny!

Dziękuje Wam za wypełnienie ankiety na temat „Sposobu odżywiania kobiet w ciąży”. Jestem Wam bardzo wdzięczna za to. Jeśli któraś z Was nie wypełniała jej jeszcze i ma ochotę to uczynić podaje link:

Sposób żywienia kobiet w ciąży - www.ankietka.pl

Z góry dziękuje Wam i good luck w czasie porodu- będzie dobrze, trzymam kciuki!!! Pozdr.

Ania
 
hej jamam na imie Kamila i szczerze nie lubie tego imienia, natomiast Kamil bardzo ladne,znalam 8 Kamilow i nie wiem czy to przypadek ale kazdy bardzo zle sie uczył i ledwo przechodzil z klasy do klasy
Arkadiusz tez swietne
 
Nie mam pojęcia. Mąż mówi, ze to samo jakoś przyjdzie, od serca:cool2:, czy ja wiem?
Na jakimś forum przeczytałam, że para nie umiała się zdecydować, też liczyli na to, że jakoś to samo przyjdzie i w rezultacie po porodzie w dalszym ciągu mówili do swojego dziecka tak jak było w brzuszku, czyli glizda....:-D:-D:-D
Myślałam nad Madzią, Zosią, Lidzią, Mają:sorry: i jakoś nie potrafię zdecydować. Trudna sprawa dla mnie. Bo ma być to dziewczę ;-)
 
dla chlopca mam juz od bardzo bardzo dawna takie swoje dwa ukochane i moj maz nie mial nic do gadania mianowicie albo JAN albo MICHAŁEK:-)
z dziewczynka byl wiekszy problem poniewaz moj maz chcialby takie jakie mnie sie nie podoba i ogolnie poszlismy na kompromis i bedzie ADRIANNA :-)
 
reklama
to u mnie też było tak że mój mówił ze ma być od serca...ale jak sie okazało że ponoć ma byc chłopak no to nie wiedziałam he ale teraz troche sie tym głowiłam i wpadło mi do głowy ADRIANEK:-) i teraz już nie ma zamiennika bo tylko to mi tak weszło w głowe a mojemu też sie podoba wiec zostaje tak;) chyba ze sie jednak cos zmieni i dziewczynka sie ur:) przy 1 dziecku byłam odrazu nastawiona ze bd Gabriela :) a płci nie znałam niestety...wiec byłby Gabriel bo tak sie jakoś uparłam wtedy ;d
 
Ostatnia edycja:
Do góry