reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

my mamy jeszcze duzo czasu na ustalenie imienia naszego skarbusia, nie znamy jeszcze plci nawet :) mi się bardzo podoba imie gustaw albo antek, ale tata nie jest zachwycony ;) chce maksymiliana, ale ja się w zyciu na cos takiego nie zgodze :sorry2: przed nami dlga walka i jeszcze pewnie tysiac razy zmienimy zdanie. mam jednak problem z imieniem dla dziewczynki, żadne mi się jakos szczególnie nie podoba… ewentualnie julka, ale teraz julek pełno wszedzie… :sorry2:
 
reklama
Witam, dla chłopca mam propocyzje: Maciek, Marek, Tomek, Michał, dla dziewczynek: Maja, Gabrysia, Kasia. Wiem że to proste imiona ale czyż nie piękne??????. Pozdrawiam
 
glitteryourway-09024f20.gif
Zadecydowalm juz na poczatku ciazy bo czulam ze to bedzie synek :tak:Zreszta to jedno z niewielu meskich imion ktore naprawde mi sie podoba
 
"Łucja tylko jeśli dziecko urodziłoby się rano, bo znaczy urodzona o świcie"

Nasza Łucja wiedziała jak ma na imię, bo urodziła sie o 5. 30 :))

:-)
 
Nina. Tak właśnie ma na imię moja córeczka. Uwielbiam to imię. Mój syn ma na imię Jakub a z tych podanych wybrałabym Bruno lub Piotr. Dodam jeszcze że córeczka mojej siostry ma na imię Lena.
 
Witam serdecznie, zastanawiamy się z mężem nad imieniem dla naszego maleństwa, nie wiemy jeszcze czy to będzie dziewczynka czy chłopiec. Które z tych imion Wam się podobają?
:-)
Dla dziewczynki: Nina, Laura, Nikola, Klara, Łucja.

Dla chłopca: Nikodem, Wiktor, Leon, Bruno, Piotr.
Wybralabym z tych co podalas Nikodem i WIktor dla syna jak juz, aledla swego syna dam Natan lub Nataniel:tak:,a dziewczynce dam nastepnej Zuzia :tak:
 
Hejka! Ja mam nadzieję, że będzie dziewczynka i wtedy będzie Lilia :) To raczej juz postanowione, ponieważ mężowi również się podoba :)
Ale jak (tfu tfu, żart oczywiście, bo będę równie szczęśliwa :)), będzie chłopiec to jestem w kropce! ŻADNE IMIĘ NIE PODOBA MI SIĘ W 100% :(
Mam propozycje, ale jak sama je czytam to mi sie całkiem chłopców odechciewa :(
Hubert, Iwo, Euzebiusz, Maksymilian, Oleg...
Najbardziej względne wydają mi się jednak dwa inne imiona: Samuel i Aleksander, ale nie mogę tak dać chłopcu na imię, gdyż będzie miał na nazwisko Radtke: Samuel Radtke, Aleksander Radtke - źle brzmi :(

Co o tym myślicie?
 
reklama
Do góry