reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

Aleksander -bardzo ładnie:-) sama tak chciałam dac synkowi ,ale już jednego Olka w rodzinie mamy;-) mój ma Ludwik;-) dla dziewczynki podobają mi się Zosia, Łucja...:tak:
 
reklama
a mojemu mężwoi strasznie się podoba imię Dominika i Dominik. na dominikę to jeszcze ewentualnie moge sie zgodzić ale Dominik odpada. a dla mnie podoba się imię Weronika i Hubert ( te imiona mój ślubny też akceptuje). podobało mi się też imię Ada bądź Adrianna ale własnie moja siostra sprzątneła mi te imię, no i Brygida ale te zdecydowanie nie podoba się mojemu mężeowi.
 
U mnie też już postanowione :-) Jakub będzie,Kubuś :-).
Choć bardzo podoba mi się Filip,ale to już postanowione :-)
 
ja jestem bardzoooo zadowolona ze moj Jasiek ma w koncu normalne imiona dla braciszka lub siostrzyczki... zrezygnowal z imion "Szafa" i "Sufit" na rzecz Piotrusia lub Natalki ewentualnie Zosi ;-)
 
:-D Siedzę w kuchni przy laptopie w głos się śmieję... aż mąż przyleciał sprawdzić o co chodzi. dobre Rubi. niesamowicie ciekawe pomysły ma ten twój synek. Ciekawe co USC na to :-D
 
Ja tam wolę imiona mało wymyślne. Dla chłopca Igor ( nikt o nim nie wspomniał! Chyba się nie podoba) a dla dziewczynki Wiktoria. Odpadają wszystkie Antosie, Apolonie, Ryszardy i Zygmunty. Kojarzą mi się z naszymi dziadkami i babciami.
 
Witam serdecznie,chciałam sie dowiedzieć co sądzicie o imieniu Sophie tudzież Sofi,:-)moj chlopak jest Irlandczykiem i jest zakochany w tym imieniu.:rofl2:,ja nie pochodzę z Irlandii i zakochana nie jestem :-p,więc prosze wyrażcie swoją opinię.
 
Witaj pamiętaj że nie ważne co inni myślą o imieniu jeżeli tylko wam się podoba jeżeli prosisz o opinię to jest jak dla mnie bardzo ładne :-):-):-)
 
reklama
Do góry