reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

reklama
a ja mam niemaly problem poniewaz od miesiaca wiemy ze bedziemy miec synka i nosil juz tyle imion ze ich nawet nie pamietam
nadal poszukujemy tego wlasciwego :baffled::baffled::baffled:
 
My jesteśmy dopiero w trakcie starań.
Mój mężczyzna jest wielkim fanem kolarstwa, tak więc dziewczynka musi byc obowiązkowo Maja ;-). Mnie się podoba to imię. Bardzo proste i ładne.
Gorzej z męskim - podobno ma być Lucjan :rofl2:. Ale myślę że ponegocjuję jeszcze bo coś mi tunie do końca pasuje :szok:
 
witam za 5 dni mam termin porodu i do dzisiejszego dnia mam trzy imiona i do dzisiejszego dnia nie mozemy sie zdecydowac moze zostana trzy?! SONIA POLA OLIVIA ???:-)
 
Pola bardzo ładne!
U mnie jakby była dziewczynka miała być Adrianna chociaż mąż się nie zgadzał :-) To akurat bym wywalczyła :-) No ale będzie Wiktor chociaż na samym początku miał być Michał.
 
Hej dziewczyny,ja mam problem tez z imionami mam juz coreczke julke,nie wiem jeszcze co bedezie ale mysle ze chlopczyk chcialabym miec Xsawerynka,ale mąż chce Oliwer...a dla dziewczynki nie wiem;-);-);-)pomóżcie coś wymyśleć.....
 
reklama
Mój pierwszy synuś ma na imię Nikodem ma 2,5 roku a do jednego dnia przed porodem miał być dziewczynką więc musiałam go przeprosić że mówiłam do niego Larysa.Teraz ma być chłopiec mąż wymyślił Mikołaj a wcześniej podobało mi się też Wiktor ale co zostanie to zobaczymy.Wszystkie imiona naszych dzieci są piękne bo to nasze pociechy.:-)
 
Do góry