reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

Wczoraj zapomniałam dodać ,że moja koleżanka ostatnio dała swojemu synkowi na imię NIKANOR NATANIEL........przemilczę.Ale u nich w rodzinie to lubią dziwaczne imiona.Ona ma na imię Jowita,nawet ładne,jej brat Saturnin...szkoda że nie Mars;-)
 
reklama
u nas stanęło na Radek (Radosław) - po przyszłym chrzestnym :D ja proponowałam jeszcze Kacper, ale narzeczonemu się nie podoba ;p Radek podoba się nam obu, mam nadzieję że małemu też się spodoba ;)
a dopóki nie wiedzieliśmy jaka będzie płeć i rozważaliśmy też żeńskie imiona to mieliśmy straszny problem bo mi się podobało Oliwia, a jemu Jagoda i żadne z nas nie chciało ustąpić :D ale problem sam się rozwiązał :)
 
Co prawda płci jeszcze nie znamy ale już z narzeczonym wybraliśmy imiona( o dziwo byliśmy bardzo zgodni:-)) jak chłopiec to Jan, a dziewczynka to Alicja.
Nam bardzo się podobają ale ludzie jak słyszą o naszym wyborze zarzucają nam , że imionka są zbyt zwyczajne...chyba jednak jesteśmy tradycjonalistami bo nie wyobrażamy sobie żeby nasza córka nazywała się Nicola czy coś w tym stylu...
 
Jeszcze w ciąży pisałam że będzie u mnie Marika lub Tomasz :-) Urodziła się Mariczka i widzę że przez ponad dwa lata wcale to imię nie zrobiło się popularne (przynajmniej tu na forum) chociaż poza forum też bardzo rzadko spotykam się z tym imieniem :-) W sumie to bardzo dobrze bo chciałam żeby córeczka miała mało popularne imię. Dla mnie to najpiękniejsze imię na świecie ;-)
 
reklama
u mnie typami imion od zawsze były imiona: Filip i Wiktoria

Tydzien temu zmieniłam swój typ i na szczęście mąż się zgodził :-)

będzie Mateusz albo Maja
 
Do góry