reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

Z mężem ugadałam się tak, że jeśli to będzie dziewczynka, to ja wybiorę imię - Liliana, a jeśli chłopek, to mąż wymyśli imię. I wymyślił...ciekawe i rzadko spotykane - Tymoteusz.
 
reklama
ja wybralam imie Nadia, mwimy do coreczki Nadusia, Nadi, Nadinka, Dusia:tak:
jak bedziemy mieli druga coreczke to bedzie Tamarka a chlopiec Tymon albo Igor. Orginalnie, troche zgodnie z pochodzeniem ale bez razacego snobizmu:cool:
 
U nas o ile bedzie chlopczyk to chyba raczej Oliwier... ale tez za bardzo nie jestesmy zdecydowani. "Gorzej" jak bedzie dziewczynka, bo tu juz nie mam pomyslow: bardzo podobalo mi sie Maja, ale od czasu gdy moj kochany zasmial sie wierszykiem: "Maja-ugryzla dzidka w jaja" (przepraszam za wyrazenie) to od tej pory caly czas chodzi mi to po glowie i juz chyba nici z tego imienia.
 
WITAM
Spodziewam sie blizniakow mam takie typy:
Madlen, Marko, Neli, Eryk ale maz oczywiscie mam obiekcje. Nie moge wybrac staropolskiego imienia bo nie mieszkamy w Polsce ale z drugiej strony moze kiedys wrocimy wiec nie moze byc typowo amerykancie jak np Jennyfer
Jesli beda chlopiec i dziewczynka to jestem zdecydowana na Madlen i Marko
 
Witam my pierwszo z mężem nie wiedzielismy co bendziemy mieć bo takie to jest usg ogólne czyli publiczne ze normalna,teraz byłam na usg w prywtnej klinice i o wiele lepiej prucz tego że sie płaci to się wie w 100%co bendziemy mieć haha wiem że to nie chodzi o opisanie tego jak się dowiedzielismy ale to tak na marginesie wienc bez urazy ,,,a wienc bendziemy miec synka i mamy taki normalne imie które mi i dla męża się podoba czyli KACPEREK nam pasuje te imie :-):-):-) i dla naszego malęństwa tez pasuje bo jak sie mówi do niego po imieniu to odrazu się rusza i wierci :-D:-D:-D
 
Ojcem mojej córeczki jest rodowity anglik, dlatego zdecydowaliśmy się na imię o obcym wybrzmieniu. Bardzo chciałam, żeby moja córka nazywała się Zosia, tak więc doszliśmy do kompromisu [ po kilkutygodniowych, ciągłych rozmowach na temat idealnego imienia ] - nasze słońce będzie nazywać się Sophie.
 
reklama
A u nas jest Maciuś i Emilek:-):-)
W najbliższej rodzinie są Paula i Adaś.
a w dalszej :Maja.Kinga i Antonia(nie Antonina)
w śród naszych znajomych:Kacper,Dawid ,Dominik,Patryk,Adrian,Bartosz,to chłopcy,
a dziewczynki to:Anastazja,Nikoletta,Patrycja,Natalia,Dominika,Oliwia,Ania,Kinga Emilia,

Pierwszemu synkowi imię wybrał mąż,Maciej:biggrin2:,podobało nam się to imię ,ja brałam pod uwagę jeszcze Błażej ale poprzestaliśmy na Maciusiu.A drugiemu synkowi wybrałam imię ja Emil:biggrin2:,mąż chciał Dawid.Postawiłam na swoim,nie jest to imię popularne,ale też nie dziwaczne.wołamy na niego Miluś,Emilek
.I przede wszystkim oba te imiona bardzo pasują do naszego nazwiska.
A jak byłam w pierwszej ciąż dla dziewczynki było wybrane imię Aleksandra,a przy drugiej ciąży Alicja.:-):-)
 
Do góry