reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

Witam.Założyłam ten wątek prawie równo 4 lata temu:szok: i bardzo mi miło,że jeszcze "żyje":-D:-D:-D
Znów nas czeka wybór imienia,choć teraz jakoś tak bardzo nad tym nie dumam,wiem,że samo przyjdzie;-)
Ale chętnie poznam Wasze typy:tak:
Pozdrawiam.
 
reklama
Moja córka ma na imię Paula (nie mylić z Paulina ) teraz spodziewam się kolejnego maluszka :) i jakoś nie mam głowy do imion :( może najdzie mnie chwila zadumy i przyjdzie jakaś myśl...
A znacie jakieś stronki z imionami ??
Olivier jest bardzo łądne ale chyba właśnie zaczyna się an to imię moda tak jak było z Zuziami i Antosiami :)
 
My tez z coreczka nie mielismy problemu,Weronika od razu Nam obojgu przyszlo do glowy;-)A teraz jakos nie mamy weny, jeszcze dla dziewczynki to jako tako cos Nam sie podoba,np.:paulina,Sara...Ale dla chlopca?!!!Pustki w glowach!!!!!Dobrze,ze mamy jeszcze troche czasu:-D
 
Witam :-)
Ja przedwczoraj siedziałąm na necie i szukałąm imion ze względu że nie znam płci szukałam dla chłopca i dziewczynki .Jeszcze z mężem ich nie skonsultowałam i pewnie nie spodobają się jemu ale super pasują do naszego nazwiska ... Jakoś tka ładnie:-)
Czekam na wsze opinie !!!!
A wiec dziewczynka:
Bianka
Lidia
Stella
Tamara
Claudia
Lenka

Chłopczyk(tu mniejszy wybór jest :wściekła/y:)
Dominik
Emil
Jordan
Maksymilian/Max
Marceli/Marcel
Mateusz

Nadal szukam kolejnych przy pierwszym dziecku 2 miesi,ące szukaliśmy imienia nie jest wcale tak łatwo coś znaleźć
 
Ja bede wybierac sposrod ponizszej listy.
Dziewczynki (bom w ciazy blizniaczej jednojajowej):
Weronika , Amelia, Aurelia (amaz kategorycznie odrzuca, a mi sie podoba), Daria, Lilianna, Lidia, Anastazja, Ida, Luiza, Karla (sama nie wiem), Anita

Dla chlopcow:
Damian, Ksawery (moje ulubione, ale maz odrzuca), Leon, Adam, Daniel, Wit , Maciej, Aleks

Chetnie poczytac co sadzicie, bo moj maloznek wszystkie prawie odrzuca
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A my wybralismy odrazu dla naszego pierwszego maluszka z tym ze nie znamy płci i ja chciałam zeby chłopiec miał na imie
Kacper
a mój chłopak wymyślił imię dla dziewczynki
Julka

Ale tyle ładnych imion jest:) mam nadzieje ze maluchowi jak podrosnie bedzie sie podobac jego:-)
 
Hmm,z tych ostatnich list to mi się tylko podoba Ida,Amelia,Julka,Maciej,Kacper,Mateusz. No ale to rodzicom ma się podobać przecież.:tak:
Z tym,że Julek i Amelek w wieku mojego synka i młodszych jest zazwyczaj 3/4 placu zabaw,bez wzgledu gdzie jesteśmy.Jak leżałam z synem w ciąży w szpitalu to się urodziło chyba 7 Amelek:szok:
Umi,to dobrze,że dużo imion Ci się podoba,bo mi akurat się większość nie podoba:dry:
 
reklama
Do góry