reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

Czekam na wsze opinie !!!!


Nadal szukam kolejnych przy pierwszym dziecku 2 miesi,ące szukaliśmy imienia nie jest wcale tak łatwo coś znaleźć

Fakt nie jest łatwo

Z tego zestawu podobają mi sie
Bianka ewentualnie Blanka której tutaj nie widzę
Emil, Marcel, ale nie Marceli ewentualnie Maksymilian, tylko ze znam dwóch i "z ich doświadczenia" wiem ze to jest tylko forma na papierze i wszyscy do nich mówią Maks, a to juz mniej ładnie, za duzo psiakow o takim "imieniu"!!! dlatego ja skłaniałabym sie przy imieniu Maksym, krótsze, mam w rodzinie i wszyscy tak na niego wołają


Chetnie poczytac co sadzicie, bo moj maloznek wszystkie prawie odrzuca

Amelia w brzmieniu mnie sie podoba ale gdy przeczytałam ze tak w medycynie Amelia to wada wrodzona polegająca na całkowitym braku kończyny lub kończyn., to teraz mam mieszane uczucia

Moje typy wybrane z tych co podałas
Daria i Lidia
Aleks i Leon
 
Ostatnia edycja:
reklama
Niczka z tych imion co wymieniłaś podobja mi się:
Ida, Daria i Anita
Damian i Aleks


Podobne do Ida jest też imię Iga, też całkiem fajne jak dla mnie... a do imienia Anita podobne jest imię Anika które jest wg. mnie piekne :-)
 
A ja z kolejną serią imion heheh :-) nie jest łatwo czas na rozmowe z mężem
A wiec:
Dziewczynki :

Matylda
Ramona
Samanta
Vanessa

Chłopcy:

Martin
Gabriel
Jeremi
Kornel
Nataniel

Lista robi się długa a nadal nie wiem co się urodzi musze z mezem w koncu zdecydowac sie na jakies dwa ;-) oj nie ejst łątwo zazdroszcze tym co maja dwa pewne i koniec ........
 
Ostatnia edycja:
A ja z kolejną serią imion heheh :-) nie jest łatwo czas na rozmowe z mężem
A wiec:
Dziewczynki :

Matylda
Ramona
Samanta
Vanessa

Chłopcy:

Martin
Gabriel
Jeremi
Kornel
Nataniel

Rokpepka po pierwsze (przepraszam jeśli już pisałaś!) mam pytanko czy mieszkasz za granicą bądź Twój mąż nie jest Polakiem?
Przykro mi ale z wymienionych przez Ciebie imion dla dziewczynki żadne mi się nie podoba :-( :no:
Za to dla chłopca wg. mnie naprawdę super imię to Martin! :tak:
 
A my jesli bedziemy mieć dziewczynkę to Malwinkę Zosię, a chłopak - to Szymon Jan (męskie imiona to juz były takie wybrane przy pierwszym dziecku a ze urodziła się Jagódka Anna to pozostało:-))
Z tych które proponuje niczka podobaja mi się Weronika i Amelia dla dziewczynki, a Adam , Maciej, Daniel dla chłopca. Ale to tylko moje typy ...

Jeszcze ładne jest Mateusz, Kacper, a ze znajomych bliżniaczek to Daria i Dagmara lub Natalia i Ewelina bo chłopców blizniaków nie mam znajomych - przynajmniej nie kojarzę Pozdrawiam i zyczę dobrych wyborów
 
Rokpepka po pierwsze (przepraszam jeśli już pisałaś!) mam pytanko czy mieszkasz za granicą bądź Twój mąż nie jest Polakiem?
Przykro mi ale z wymienionych przez Ciebie imion dla dziewczynki żadne mi się nie podoba :-( :no:
Za to dla chłopca wg. mnie naprawdę super imię to Martin! :tak:
Tak mieszkam za granicą ale rodze w Polsce,mąż jest też Polakiem a te imiona są z indeksu Polskich imion :-) szukam imienia nietypowego nie chcę aby moje maleństwo miało pospolite imie tym bardziej że jesteśmy w UE i sądze że czas ruszyć do przodu ... Po za tym mam córcie Paule (nie Paulina to są dwa inne imiona) więc chciałam aby kolejne dziecko też miało nietypowe imię ale mojemu mężowi się nie podoba żadne dla chłopca za to wybrał kilka dla dziewczynki :tak:
 
szukam imienia nietypowego nie chcę aby moje maleństwo miało pospolite imie
no ja też z tego założenia wychodziłam dając imię mojej córeczce ;-) dla chłopca mi się zawsze podobały bardzo imiona Martin oraz Brandon (nie wiem tylko czy by w Polsce nie było problemów z rejestracją) :baffled:
 
Ja jestem zwolenniczką imion tradycyjnych - ale nie babcinych ( chociaż Zosia, Marysia i Anielka też mi się bardzo podobają) :tak: Lubię imiona proste oraz takie, których nie da się wielorako odmieniać jak np. Małgorzata, Małgosia, Gosia, Gośka itp....:baffled: Dlatego moja córka nazywa się Marta, a dzidziuś o ile lekarz się nie pomylił ;-) będzie Andrzej.



 
reklama
Ja bede wybierac sposrod ponizszej listy.
Dziewczynki (bom w ciazy blizniaczej jednojajowej):
Weronika , Amelia, Aurelia (amaz kategorycznie odrzuca, a mi sie podoba), Daria, Lilianna, Lidia, Anastazja, Ida, Luiza, Karla (sama nie wiem), Anita

Dla chlopcow:
Damian, Ksawery (moje ulubione, ale maz odrzuca), Leon, Adam, Daniel, Wit , Maciej, Aleks

Chetnie poczytac co sadzicie, bo moj maloznek wszystkie prawie odrzuca

dla mnie Ida rewelacja
strasznie chcialam zeby tak na imie miala moja corcia
zamiast Karli ja bym dala Klara jak chcesz cos w tym stylu ;-)
Anastazja tez mi sie podoba

a dla chlopca to mi sie podoba Aleks i Wit
 
Do góry