reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

hejka ,ja mam ten sam problem nie mozemy z mezem dojsc do porozumienia z pierwszym synkiem poszlo latwo wiedzielismy od samego poczatku ze bedzie Sebastian, a teraz rozwazamy Damian, Krystian albo Julian bo juz na 100% bedzie chlopiec.:-)
 
reklama
hejka ,ja mam ten sam problem nie mozemy z mezem dojsc do porozumienia z pierwszym synkiem poszlo latwo wiedzielismy od samego poczatku ze bedzie Sebastian, a teraz rozwazamy Damian, Krystian albo Julian bo juz na 100% bedzie chlopiec.:-)
Mnie się tak bardzo podoba Julian! Ale mój mąż nie chciał się za bardzo zgodzic. I został Igunio.
 
Witam!! moj synek ma na imie Adrian moze nie jest to zbyt oryginalne imie ale od zawsze bardzo mi sie podobalo..a tak poza tym ostatnio bardzo modne imie i mnie tez osobiscie bardzo sie podoba to Fabian..duzo moich kolezanek urodzilo teraz chlopcow to imiona dali Oskar,albo Igor..mam nadzieje ze choc troche pomoglam





Mój syn też ma na imię Adrian, to imię już podobało mi sie 16 lat temu, bo tyle wiosenek ma mój pierworodny:)
Teraz też będzie syn Alan, ale Fabian również mi się podoba:)
 
Dziękuje Wszystkim za odpowiedzi:)mojemu mężowi podoba się Maciej....umawialismy się ze jak będzie dziewczynka to ja wybiaram a jak syn to maż hehe...ale większość tych imion,ktore napisalyscie bardzo mi się podobją:-D
 
Nasz pierwszy syn będzie miał a imię Maksymilian-to moje najukochańsze imię męskie od wielu lat,gdybym miała drugiego syna najchętniej nazwałabym go Samuel ale mężowi się nie podoba więc prawdopodobnie byłby Franek-mnie podoba się jeszcze Antek,Julek i Kostek
icon7.png
 
Tymek jest fajnie, Julian też.
Jak bedę miała drugiego syna to wybiore spośród tych imion jeszcze Borysek mi się podoba.
 
my też mieliśmy taką sytuację. Imię dla dziewczynki mieliśmy od kilku lat a dla chłopca nie mieliśmy pojęcia jakie?!
W końcu zdecydowaliśmy się na Ignacego. Stare imię, ładne, skrót to Ignaś, Igi ale teraz takie modne. Pozatym podobało mi się Aleksy i Maksym. Bo Oskary i tego typu imiona nie przemawiają do mnie. Ale gratuluje synka :-)
Ignacy - piękne imię, moja dzidzia będzie Iga, więc bardzo podobnie:):):)Ostatnio widziałam rejestrację przy wózku i chłopczyk miał na imię Miron - jak dla mnie mega oryginalnie, pierwszy raz spotkałam się z takim imieniem.
 
reklama
Do góry