reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

reklama
U mnie będzie Nikola, chyba... mimo że niedługo mam rodzić to jeszcze do końca się nie zdecydowałam.
Chciałam dać Lena, ale ze względu na moje imię (Milena) postanowiłam sob ie odpuścić...
Gdybym miała mieć chłopca nazwałabym go Seweryn:)
 
a my wybraliśmy Szymonka lub Maję (miała byc Zuzia, ale brataniac, która sie niedawno urodziła, juz ma to imię:-()
 
W listopadzie urodzi się nasz wymarzony, wyczekiwany i już teraz bardzo kochany synek-Staś:) Imię to odziedziczy po swoim pradziadku- dziadku mojego męża który był dobrym i fascynującym człowiekiem:)
 
reklama
Do góry