reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

Czesc Wszystkim!mam takie moze banalne pytanie:confused:dzis dowiedziałam się od mojego lekarza ze najparwdopodobniej będę mięć chlopca:-Di tak się zastanawiam jakie dam imie jesli to będzie faktycznie chlopczyk hihi bo dla dziewczynki juz mam:-)chcia;abym ,aby to imie było nie oklepane ,raczej nowoczesne:-D moze jakaś mała podpowiedz?:sorry:
 
reklama
Witam!! moj synek ma na imie Adrian moze nie jest to zbyt oryginalne imie ale od zawsze bardzo mi sie podobalo..a tak poza tym ostatnio bardzo modne imie i mnie tez osobiscie bardzo sie podoba to Fabian..duzo moich kolezanek urodzilo teraz chlopcow to imiona dali Oskar,albo Igor..mam nadzieje ze choc troche pomoglam




 
my też mieliśmy taką sytuację. Imię dla dziewczynki mieliśmy od kilku lat a dla chłopca nie mieliśmy pojęcia jakie?!
W końcu zdecydowaliśmy się na Ignacego. Stare imię, ładne, skrót to Ignaś, Igi ale teraz takie modne. Pozatym podobało mi się Aleksy i Maksym. Bo Oskary i tego typu imiona nie przemawiają do mnie. Ale gratuluje synka :-)
 
Czesc Wszystkim!mam takie moze banalne pytanie:confused:dzis dowiedziałam się od mojego lekarza ze najparwdopodobniej będę mięć chlopca:-Di tak się zastanawiam jakie dam imie jesli to będzie faktycznie chlopczyk hihi bo dla dziewczynki juz mam:-)chcia;abym ,aby to imie było nie oklepane ,raczej nowoczesne:-D moze jakaś mała podpowiedz?:sorry:

Hej! mam podobny problem. Podobają mi się imiona Kaspian, Krystian, Oliwier,Nikodem,Natan. Nie wiem sama czy wybrać któreś z tych imion, czy jeszcze jakieś inne:happy2:. Poczekamy zobaczymy:-). Może jeszcze coś przyjdzie mi do głowy.
 
Mnie się podobają:
Emil,Maciej-tak mają na imie moi synowie,a po za tymi to;
Leon,Szymon,Nikodem,Tymon.

Córeczka od zawsze Alicja.
 
Mój syn ma na imie Tymoteusz. Wołamy na niego Tymuś, Tymeczek, Tymonek, Tymon - a czasem Mimi, choć wtedy protestuje bo sam o sobie tak mówił gdy był malutki, a teraz to już duży chłopak. Już dwie koleżanki zapożyczyły sobie to imie dla swoich chłopaków - bo bardzo się podobało :) W kalendarzu jest kilka razy Tymoteusza a mimo wszystko to nie jest często spotykane imię.
jak będzie drugi synek - to się obawiam iż zostanie Wawrzyniec - co jednak w rodzinie się nikomu nie podoba :(
 
reklama
Do góry