reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

Ja mojej córeczce dałam na imię Nikola,mąż się uparł,a też nie mogłam się zdecydować,zawsze lubiłam rzadkie imiona,podobało mi się Sandra,ale siostra mnie wyprzedziła:)Gdyby był chłopiec to bardzo chciałam Nikodem,nikomu się nie podobało,ale ja uważam ,że to piękne imię.
 
reklama
Ja mojej córeczce dałam na imię Nikola,mąż się uparł,a też nie mogłam się zdecydować,zawsze lubiłam rzadkie imiona,podobało mi się Sandra,ale siostra mnie wyprzedziła:)Gdyby był chłopiec to bardzo chciałam Nikodem,nikomu się nie podobało,ale ja uważam ,że to piękne imię.

mi tez sie podobaja rzadkie imiona i nietypowe:baffled: np.Eliasz,Liliana,aurelia,klara.matylda,euzebiusz,miłosz,olgierd...heehee duzo moglabym wypisywac...podobaja mi sie ale wiem ze sa przeciwnicy takich imion no coz wybor zawsze i tak nalezy do nas i jak wspomnialam wczesniej kazde imie jest piekne :-D
 
Mam pytanie apropo imion:) Bardzo podoba mi się imię Kira. Dla dziewczynki. Niestety narzeczony upiera się przy Anastazji. (która średnio mi odpowiada). Co wy myślicie o tych imionach. Jestem ostro przeciwna pospolitym imionom więc napewno będzie nietypowe. Tylko które lepsze.
 
Mam pytanie apropo imion:) Bardzo podoba mi się imię Kira. Dla dziewczynki. Niestety narzeczony upiera się przy Anastazji. (która średnio mi odpowiada). Co wy myślicie o tych imionach. Jestem ostro przeciwna pospolitym imionom więc napewno będzie nietypowe. Tylko które lepsze.

Kira?hmm szczerze to pierwszy raz slysze o takim imieniu ale to chyba dobrze bo takich osob jak ja bedzie wiecej i corcia napewno bedzie miala oryginalne imie i powiem ze nawet ladne(na poczatku skojarzylo mi sie z serkami kiri)anastazja tez ladne ale coraz bardziej popularne przynajmniej w moim otoczeniu,ale ja bym wybrala kire,napewno dlugo nie bedzie imienim popularnym :-D
 
Dokładnie to samo myślałam. Nie wiem dlaczego ale mam straszną awersję do pospolitych imion. W mojej rodzinie pojawiła się niedawno Hania. Co jest dla mnie po prostu straszne. Nie znoszę takich imion. Kojarzą mi się z sianem i krową;p;p
 
hehe fajne masz skojarzenia :-) mi akurat hania sie podoba ale nie dalabym juz tak corce na imie bo za duzo ich juz jest,no i mi sie znudzilo :-)jak ja chcialam dac synusiowi Eliasz to rodzina mnie wysmiala,a mojemu mezowi kojarzy sie z judaszem hehe no i lipa,ale jak bede miec drugiego syna to bede walczyc o te imie bo podoba mi sie juz od wielu lat....
 
Kira bardzo ładne imie.... nie wiem czemu ale kojarzy mi sie kobietami z czarnego lądu... baaaaardzo mi odpowiada to imie ---> jest takie dzikie :D...

ja np. mam na imie Justyna - nie jest to super popularne ani super rzadkie imie ale ja je uwielbiam, i wiem ze nie chcialabym miec na imie Anna czy Magda, bylam jedyna Justyna w klasie --kazdej klasie ;P....
 
to tak jak ja,bylam jedyna Ewa w klasie i nigdy nie znalam innej ewy,ale jakies 5 lat temu poznalam pewna dziewczyne o tym samym imieniu i nazwisku i co najlepsze to ma brata tomka i ojca jana tak jak ja hehe
 
tez lubie oryginalne imiona i takie bede wybierac dla mojego okruszka.
Grunt, zeby nie przesadzic w tej oryginalnosci:-)
Moje typy na dzisiajto dla dziewczynki Maura, a dla chlopaka meska wersja tego imienia: Mauro. Podoba mi sie tez Vinncent i Aleksander
 
reklama
Myśmy dali córci Magdzia Małgosia i tak zostaje ;D. Miała być Marysia :D, ale dałam możliwość nadania imienia mężowi niech ma tą radość w końcu marzył o córeczce.
 
Do góry