reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

Mi bardziej od Maksymiliana podoba mi się Maksym!
Ale powiedzcie mi co robić! Maks to piękne imię, tak jak np. Kaja -> moje wymarzone imię dla córki!! i to od lat.... Ale co zrobić skoro ludzie tak często nazywają... PSY! Dorosłemu się przykro robi jak poznaje pieska o tym samym imieniu co on... a co dopiero dziecku!! To okropne.... Niedługo będą pieski też o imionach Paweł, Krysia czy Sławek!! bardzo mnie to denerwuje... ale czy przez takich ludzi i ich psy mam zrezygnować z tak ładnego imienia które od dawna mi się marzy?? :no:
 
reklama
Bardzo ładne te Wasze propozycje.
W sumie mi osobiście nie podobają się bardzo wymyślne imiona, tym bardziej jakies w stylu amerykańskim, że można sobie jęzor na nich połamać.
Ja sama wymyśliłam 2 opcje imion dla naszego bobasa, 2 opcje ponieważ jeszcze nie wiemy czy urodzi nam się CH czy DZ. A mój mężuś tylko potwierdził, że się zgadza :tak:


Nasz szkrabek będzie
 
Mi bardziej od Maksymiliana podoba mi się Maksym!
Ale powiedzcie mi co robić! Maks to piękne imię, tak jak np. Kaja -> moje wymarzone imię dla córki!! i to od lat.... Ale co zrobić skoro ludzie tak często nazywają... PSY! Dorosłemu się przykro robi jak poznaje pieska o tym samym imieniu co on... a co dopiero dziecku!! To okropne.... Niedługo będą pieski też o imionach Paweł, Krysia czy Sławek!! bardzo mnie to denerwuje... ale czy przez takich ludzi i ich psy mam zrezygnować z tak ładnego imienia które od dawna mi się marzy?? :no:

Ja osobiście uważam, że szkoda czasu zawracać sobie głowę takimi bzdurami. Przecież np. Kubusiów tak wiele chodzi po świecie, a najpopularniejsze imię dla psa to Kuba. Pies to też istota i nazywać się jakoś musi :-p
Moja córcia ma na imię Kaja i uważam, że to najbardziej odpowiednie imię dla niej. Bardzo do niej pasuje. I nie powiem- kiedy przeprowadziliśmy się "na blok" też okazało się , że biega tam pies o takim imieniu- na dodatek (!) doberman. Gorzej mogli go tylko nazwać Pikuś albo Pimpuś hihihi :szok:
Ale jakoś nie zwracam na to uwagi. Mi się imię Kaja od początku bardzo spodobało,a teraz wiem , że to był najlepszy wybór. Jakoś tak nie widzi mi się moja Kaja inaczej nazwana :-D
 
HABKAA dziękuję Ci bardzo, trochę mnie uspokoiłaś ;-)
Teraz tylko muszę tak pokierować mężem żeby sam wymyślił to imię :-D:-D:-D
 
reklama
Mnie się dla chłopców podobają imiona Mateusz, Przemek i Łukasz, a dla dziewczynki Nadia


Mój synuś ma właśnie na imię Mateusz:tak::tak::tak: Mi osobiście bardzo podobało się imię Norbert, ale mój mąż się na to imię wręcz oburzył, potem były negocjacje między Mateusz a Bartosz i w końcu wybraliśmy:tak:

I to był szczęśliwy wybór, to imię można tak fajowo zdrabniać
:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry