reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

ja najprawdopodobniej bede miala córuchnę wiec w grę wchodzi Natalia lub Maya ale cos mnie jeszcze korci na ta Julke...Co do chłopca to dajcie spokoj...moj mezus tak grymasil ze szkoda gadac "to nie,tamto jeszcze gorsze,znam takiego..." itp...po dyskusjach tak "w razie W" jesli jednak bedzie chlopiec to moze byc Kubuś,Adaś bądź Dawid...
 
reklama
My jeszcze nie znając płci naszego maleństwa od razu wybralismy imiona :) jak tylko test pokazał 2kreski to postanowiliśmy ze jeżeli dziewczynka to bedzie Oliwia a jesli chłopiec(a bardzo chcieliśmy mieć małego mężczyzne :) ) to ze będzie to Maksymilian...
 
Hej.
Ja mam córkę Igę Olgę, a jeżeli będę miała kiedyś syna/synów to będzie miał na imię Konstanty albo Jeremiasz ew. Łukasz.
 
jakoś zauważyłam brak imion słowiańskich, szczególnie żeńskich
a są takie ładne : Dobrawy, Dobrochny, Radochny, Bogny, Bogusławy, Bogumiły, Nadzieje, Sławy...
 
My z mężem wybraliśmy wczoraj na 100% imiona dla dziewczynki i dla chłopca bo płci nie znamy :-)
Nikolas
Matylda

I tak juz zostanie z czego się niezmiernie ciesze po miesiacach szukania i wybierania a ciężko było ...
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry