reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

no ja też z tego założenia wychodziłam dając imię mojej córeczce ;-) dla chłopca mi się zawsze podobały bardzo imiona Martin oraz Brandon (nie wiem tylko czy by w Polsce nie było problemów z rejestracją) :baffled:
Martin jest na pewno w rejestrze Polskich imion Brandon ładnie nawet bardzo zaraz poszukam czy też się znajduje neistety nie zapisałam stronki :wściekła/y: ale będę szukała do upadłego :-)
 
reklama
Jestem w 19 tygodniu ciazy i na poczatku wymysliłam imię tylko dla dziewczynki i tez chciałam zeby miala na imię Zuzia i tak samo mojemu mężowi sie nie podobało.Wkońcu go przekonałam i miała byc Zuzanna Julita.Pozniej naszlo mi inne imię : Blanka, strasznie mi się zaczeło podobac.A dla synka wybrałam Fabian( a juz wiem ze to bedzie Fabian). Podoba mnie sie rowniez Florian, Aron, Alan. Mam nadzieję ze odrobine pomogłam:)
 
Witam!
Jestem w 16 tygodniu ciąży i czuje że będzie chłopak :) dlatego tylko męskie imiona biorę pod uwagę! i mimo ogromnej popularności strasznie podoba mi się imię Kuba... Kubuś... :) A tak mi się marzyło oryginalne i nie pospolite imię!! :)
 
a ja ostatnio się już nie mogę doczekać kiedy zobaczę maleństwo- a jeszcze troszkę czasu zostało i nie znam płci;-),bo nie chciałam, ale mam już swoje imiona: Adam, Zofia/Michalina...fajnie się tłumaczą na angielski i maja dla mnie duże znaczenie (po ważnych dla mnie ludziach:tak:)
 
Witam
jak byłam w ciąży to najpierw (właściwie od razu) wymyśliliśmy z mężem imię dla córeczki - Wiktoria Suzana (nie Zuzanna). Na imię dla chłopca nie mogliśmy się zdecydować bo mi się dużo podobało a mężowi nic :p W końcu ze zbioru imion, które mój mąż brał pod uwagę poczułam, tak zupełnie nagle, że nasz synek (a już wiedziałam, że to chłopak) MUSI być Szymon ! I jest Szymon Grzegorz (Grzegorz po dziadku męża).
a podobały mi się jeszcze : Dorian, Adrian, Sebastian, Kamil, Kacper, Gabriel, Antoni.
Nie lubię imion typowo słowiańskich (Stanisław, Władysław itd) ale jedno słowiańskie mi się podoba - Jaromir.
 
Ja długo czekałam na poznanie płci, dowiedziałam sie dopiero pod koniec 7 miesiaca że bedzie chłopak, do tego momentu do brzuszka mówiłam Julcia no ale w końcu jest Kubuś:tak:brałam pod uwagę dla dziewczynki : Julia, Zuzia a dla chłopca Tymoteusz, Filip, Szymon, Franek no i Kubuś:happy:
 
reklama
dziekuje wszystkim za wpowiedzi
malzonek moj odrzucil wszystkie opcje, wec chyba zostana Ai B ;-) bo ja juz nie mam pomyslu
 
Do góry