reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

reklama
Hmm czy w filmie było to nie mam pojęcia!  ::) Ja TV bardzo rzadko oglądam :) Wynalezliśmy to imię z mężem w kalendarzu i bardzo nam się spodobało. W pierwszej wersji miała być Marta ale Marika wydało nam się ładniejsze...
A znajome może wydaje Ci sie dlatego że jedna z dziewczyn na BB (a może i nie jedna :) ale o jednej wiem) też tak nazwała swoja córeczkę :)
 
u mnie bedzie napewno weronika podobaja mi sie jeszcze marcelina, marcysia ,jagoda judyta, diana, nika,kalina tylko nie bardzo pasuja do nazwiska wiec odpada
 
"U mnie Krzyś lub Magda. Wcześniej miała być Maria lub Marek. Wolę tę druga opcję. A w lipcu, może już się doweimy, czy on czy ona:-)
 
Ładne imiona pani wybrała :!: ;). Przepraszam, że pytam ale czy córeczka będzie Magda czy Magdalena bo musi pani wiedzieć - to dwa różne imiona :). Ja np. jestem Magdalena a znam też kilka Magd :).
Pozdrawiam
 
anetka Krzyś jest czad :) mój mąż ma tak na imię i wogóle Krzysie to straaaaaaaaasznie fajne chłopaki
a co do Magdy to szczerze mówiąc średnio mi sie podoba, kojarzy mi się z koleżanką i może dlatego, za to Maria jest bardzo ładne
 
Też tak mam :!: Jeżeli imię kojarzy mi się z jakąś fajną osobą to podoba mi się a jak TAKIE imię nosi ktoś za kim nie przepadam to już mniej....dziwne to :p.
Pozdrawiam
 
reklama
ja mialam dac corci Weronika ale jak sie urodzila to nic a nic mi nie pasowalo to imie do niej,pod uwage jeszcze bralam Wiktoria,Jagoda,Malina,Bibianna,i chyba jeszce jakies ale nie umie sobie przypomniec,w koncu zostalo Milena z czego jestem zadowolana bardzo.
a jesli by sie syn urodzil to by byl zapewne Jeremiasz
 
Do góry