reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

U mnie kilka imion dla chłopca wchodzi w grę,bo dla dziewusi mielismy od razu;albo Zuzanna albo Natalia.Odkąd znamy płeć,cały czas zastanawiamy się nad imieniem dla synka :) Najbardziej chyba wzięliśmy sobie do serca Oliwierek,chociaż miał być Julian,Juliusz albo Jaś.Poważnym kandydatem jest też Adaś,Mikołaj i Bartek...chociaz juz jakiś czas do brzuszka mówimy Oliś,Oliwierek :)
 
reklama
Czesc Dziewczyny! Ja dopiero planuję mieć dzidziusia, jakkowiek czasem zastanawiam się jak bym chciała by moj dzidzius mial na imię. Bardzo podobają mi się imiona męskie na literkę D...mój mąż ma na imię Daniel. A co do imion damskich to polecam LUIZA. Ja zawsze bardzo lubiłam swoje imię i zawsze mi się to podobało, że jak ktoś woła Luiza to wiem, że to do mnie :-)
 
Witam. Ja jak koleżanka obok dopiero zamierzam mieć "małego lokatora". ;) U nas z imieniem może być cieżko. Szczęscie nasze będzie mieć nazwisko po mamusi dwu członowe. Jeszcze ja mam nazwisko duńskie a mąż kresowe :). Musi być krótkie (z racji długiego nazwiska). Mi sie podobają:
dla chłopców: Artur, Filip, Jan, Edwin, Eryk, Tymon. Dla dziwczynek: Iga, Pola, Karina a najwększą słabość mam do Gaja. Ale zamierzam zakupić opasłe tomisko "Księga imion". Jak przygotowania to pełną parą :)
 
A ja nareszcie mam swoją ukochaną WIKTORIĘ!
Przybyła na świat 8marca2006r. :) Jutro kończy aż dwa tygodnie :)))
 
CZESC wam ja nazwalam swoja corke VANESSA!!!!Na poczatku USC zapisal ja jako Wanesa ale ja na stronie Rady Jezyka Polskiego znalazlam zalecenia co do imienia VANESSA i wydrukowalam to poszlismy do kierownika i zgodzil sie zmienic z Wanesa na VANESSA!!! Na zmiany w akcie urodzenia jest pol roku!!!!

 
Widziałam to kiedys imie Nikandra. Spodobalo mi sie i teraz mam pytanie.
Czy jesli zdecyduje sie dac tak dziecku na imie to czy beda jakies problemu w USC?? Albo z imieniam Fiona??Albo najlepiej podam Wam moje typy i prosze w miare mozliwosci o jakies info :).
Weronika, Rita, Bianka, Nikandra, Fiona, Matylda, Wiorika, Emilia, Ewa, Amelia

Aron, Piotrek, Szymek, Filip, Wiktor, Kamil, Paweł, Karol.
Zaznaczylam te imona z ktorymi mam watpliwosci ale byc moze z innymi tez sa jakies problemy?.
Przepraszam za zawracanie glowy i z gory dziekuje za odpowiedz! :).

PS Zaznaczam ze nie jestem w ciazy i nie planuje w najblizszym czasie :) dlatego nie potrzebuje inrormacji na gwalt :).
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry