reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile ważą nasze dzieci

Mata moja wczoraj o 3 dała koncert bo się tak zkupciała że aż miała całe mokre plecy to ją najpierw postanowiłam przebrać zanim nakarmię i całe przebieranie wyła. Aż starsza się obudziła .
Mój mąż też oczywiście mądry - trzeba było ją najpierw nakarmić.
Za godzinę znowu ją karmiłam i nosiłam aż jej się odbije i tak z 15 minut a on się przebudził i zdziwiony że nie śpię :wściekła/y:
 
reklama
Magzdiarko my ostatnio kolację jedliśmy razem ponad 2 miesące temu :-( jak tylko mala przysypia, to jedno idziejeść, a drugie pilnuje żeby sie nie wybudziła, bo przez ten brzuszek dużo jej nie trzeba :baffled: ja juz nie pamiętam kiedy ostatnio spokojnie coś zjadłam...
 
W Szczecinie rekordowo wysoka cena tej szczepionki bo 230 zł.
Ta szczepionka jest bardzo dobrze tolerowana przez Dzieci, natomiat po tej 5in1 mogą wystąpić różne sensacje.

Asiu weż mnie nie strasz bo nasz lekarz przepisał właśnie tą 5 w 1 czy to znaczy ze jest gorsza?
dodatkowo pneumo i meningo,a rota za miesiac.
 
Byliśmy dzisiaj na szczepieniu.Dużo było tych szczepień bo dwa zastrzyki i do wypicia. Nie jestem pewna czy dobrze zrobiliśmy ale pediatra przekonywała że tak. Przy okazji dowiedziałam się że Oluś waży 5350kg W ciągu 6 tygodni przybył 1,5 kg (od najniższej wagi przy wypisie 3850kg).
 
Julia;
to wszystko zależy od Dziecka. Generalnie po tej 6 w 1 nie zdażają się gorączki i inne dolegliwości. Odnośnie innych szczepionek - rota, pneumo i meningo - pediatrzy, z ktorymi rozmawiałam stanowczo odradzali mi...
 
Asiu mi właśnie peditrzy zalecali te szczepionki. Jak zapytałam czy nie za dużo itd. to on na to,że to zależy od finansów i powiedział ze z rotem można się wstrzymać jeszcze troche bo kiedy maleństwo dostanie wirusa to pójdzie do szpitala na pare dni i je nawodnią ale kiedy dostanie pneumokoka to już z tego nie wyjdzie,podobnie meningo. Ja mam recepte na pneumo i meningo oraz 5 w 1. Boje się że to za dużo ale ja napewno zaszczepie na pneumo,jeszcze nie wiem co z meningo.My dopiero idziemy w przyszły czwartek na szczepienia bo Filip był po szpitalu i kazali odczekać.
No i jeszcze co do tego rota, Eryka miała go w wieku 7 miesiecy i wwieku 3 lat. W wieku 7 miesiecy było przerąbane bo bardzo się bałam i kazali mi jej podawać tylko marchwianke oraz wode z kleikiem ale obyło się bez szpitala.
 
Mała dzisiaj kończy 2 miesiące i waży 6300 (urodzeniowa 3200, najniższa 3050), czyli już prawie podwoiła masę urodzeniową, kluseczka jedna :-D:-D:-D nie wiem tylko jaka jest długa, bo na pewno sporo urosła, bo ubiera już 3 rozmiarowy komplet ubranek :szok:
 
reklama
mata-wooow,Dobrusia to juz pannica.Ten slodki ciezar musisz zapewne na rekach niezle odczuwac;-)
 
Do góry