reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile ważą nasze dzieci

A mój mały waży - trzymajcie się - 5.300 :szok: byłam w szoku (ponoć to waga 2 m-cznego dziecka karmionego sztucznie) - dlatego lekarka powiedziała żebym nie karmiła go co godzinę (tak jak chce) tylko po godz karmienia dawała herbatkę koperkową napije się i pomoże na kolkę. Trochę miałam opory bo chciałam karmić tylko piersią ale jak trzeba... A słyszałam że herbatka wzmaga kolkę - jakiś art. czytałam - co wy o tym sądzicie?
 
reklama
hihih no to z Jasia kawał chłopa :-D przynajmniej maluszek nie jest głodny :tak: co do herbatki koperkowej to na razie to ja ją piję, tak radziła położna, bo pomaga na bączki i brzusio nie powinien boleć i Maja wyssie ją ode mnie z pokarmem bo ponoć można podawać od 1 miesiąca(u mnie tak na niej pisze;-)), u nas się w jakimś stopniu sprawdza, bo bączków więcej i malutka mniej się pręży, choć zauważyłam że co rano o 7 ma kolkę:-(
 
To może na razie nie dawać jej małemu tylko sama będe piła, ale jak on chce cyca co godz to znów za m-ąc będzie ważył :szok: nie wiem co mam robić :no:
 
Aniknulka, ja słyszałam, ze lepiej dać rumianek. A o tym wzmaganiu kolek też słyszałam, że to niby od koperku właśnie. A może zamiast herbatki woda z glukozą?? Myślę, ze nie zaszkodzisz synkowi:-):-)

Melka w wieku równiutkich 6 tyg waży - o zgrozo - 4500 :-):-) Kawał kobity mam w domku hehe
 
My dzisiaj na wizycie kontrolnej ważyliśmy małą i od poniedziałku przytyła ponad 300g, czyli w ciągu 4 dni, co daje 75g dziennie :szok: teraz ma 22 dni i ponad 4100g
 
Myszko, owszem masz racje, koperek wzmaga kolki, ale tylko taki świeży i nasz a herbatki są z kopru włoskiego który wspomaga pracę jelitek i pomaga uwalniać gazy :tak:
 
Aniknulko gratuluję!!! Jasio bardzo ładnie ci rośnie:tak:

jak mojego maluszka boli brzuszek daje mu kilka kropel espumisanu i daję do popicia herbatkę z kopru-po kilku minutach gazuje na całego:-D i pozbyliśmy się kolek....na razie:sorry2:
 
reklama
Lorcia ja kupiłam kropelki Infacol i od wczoraj mały ślicznie beka i gazuje poza tym częściej nosze go w pionie i masuję brzusio :-) jestem spokojniejsza a dziś wypił całą butlę popołudniu z koperku i na razie jadł wieczorem bez schizy :tak:
 
Do góry