reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Idziemy na zakupy :)

moim zdaniem : ja bym kupiła zwykły kocyk. będzie lato więc można lekko nakryć dzidziusia. na jesien sie grubsze ciuszki zakłada-kaftaniki i ewentualnie kocyczek :-)
 
reklama

Pracowalam kiedys w sklepie z posciela i tam mielismy te beciki,szczerze mowiac niezaciekawe to bylo i malopraktyczne i drogie. Lepiej kupic lepszy kocyk,naprawde bedziesz bardziej zadowolona.:-)

co do koszul na porod to chyba kupie taka zwykla w jakies zyrafki,bo i tak tylko w szpitalu bede w niej chodzik, na codzien spie w t-shirtcie wiec na co mi ona, szlafrok na szczscie mam jeszcze z tamtej ciazy wiec spoczko.:-)

Tez sie zastanawialam nad tym ponczem do noszenia teraz na wiosne,chyba wygodne by było :-)
 
reklama
Do góry