reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Idziemy na zakupy :)

Ostatnia edycja:
reklama
Zdec- z tych to dopiero piersi same wychodzą!!! Nie polecam, miałam takie dwie przy Hani i były pod tym względem beznadziejne ;/

Wiem o czym mówisz, jednak TE koszule które pokazała ZDEC maja na tych rozcieciach takie klapki które je zasłaniaja.
Poza tym nie wiem jak Wy ale ja w trakcie karmienia ciągle chodziłam w staniku, bo pokarm albo sam mi leciał albo jak Paula ciągła z jednej to z drugiej leciało i musiałam mieć wkladke laktacyjną która doskonale podtrzymywał stanik
 
I zakupy dla mnie...a koszulka kosztowała całe 15 zł (na tym co pozostało ze stadionu X-lecia)na raz może być, nienawidze spać w koszulach.
Mierzyłam staniki do karmienia ale chyba się nie skusze bo biust wygląda w nich tragicznie...wole staniki z fiszbinami i jakoś sobie w nich z karmieniem poradze.

Ja też kupiłam taką koszulę tylko na mojej jest żyrafa i kosztowała 16 zł. Ja na codzień śpię w piżamach więc będzie mi ona służyła w szpitalu.
Drugą dostałam od siostr na gwiazdkę taką z rościęciami. Jutro może wrzucę ich fotki






 
Ja dzisiaj zaszalałam, ale w sumie była okazja:
Maxi-Cosi CabrioFix Lilly Pink + śpiworek od 1zł (963439233) - Aukcje internetowe Allegro
i znowu mam nadzieję że będę mogła go odebrać osobiście;)
Jeszcze tylko adaptery do wózka i w podróż już możemy się wybrać:)
Gorzej z resztą, na razie wszystko w planach:p

Właśnie przed chwilą udało mi się też wylicytować krótkie spodenki dżinsowe dla siebie. W sumie to kupić drugie takie same jak mam, tylko o rozmiar większe, bo niestety przytyło się:p
 
Ostatnia edycja:
a to moje koszule i piżama:

DSCN0515..jpgDSCN0516..jpgDSCN0517..jpg

Rozcięcia są na piżamie, a nie na koszuli jak pisałam wczoraj. Coś mi się pomerdało.

Wolę moją z żyrafką, niż w kwiatki jak babcina.








 
Ostatnia edycja:
Jeśli chodzi o koszule to ja w końcu zdecydowałam się na taką: VIENETTA koszula nocna kopertowa do karmienia_XL (972035600) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
Mam już jedną podobną, seledynową, po przymiarce uważam, że ten kopertowy dekolt będzie mi jak najbardziej odpowiadał.
Ponadto tego typu koszulę to sądzę, że jeszcze czasem ubiorę,a jakbym kupiła takie żyrafkowe czy tez misiowe na guziki to na pewno trafiły by do kosza..
Mam prawie wszystkie z tej firmy sa świetne;)POLECAM
 
reklama
Do góry