reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Idziemy na zakupy :)

Te koszule do karmienia sa tragiczne, probowalam znalezdz jakas jednobarwna - po prostu takich brak,wszystkie w jakies misie itp.. niewiem co to za moda dziwna. A co ciuszkow, to mam juz wsio zakupione wszystkie. Moze by sie jeszcze cos przydalo,ale to kupie jak mały przyjdzie na swiat. Buciki adidaski mam jedna pare i kapciaszki dwie , skarpetek tez nakupywalam.
Mam dokladnie to samo, jakby karmiaca matka jedynie w misiach i kotkach musiala paradowac :wściekła/y: Jakas idiotyczna infantylizacja :baffled: Oczywiscie bez obrazy dla mam ktorym takie aplikacje sie podobaja :tak:
 
reklama
Niby są. Ale jak dla mnie to za duży dekold ona ma. Chcę spokojnie spać a nie martwić się że mi pierś wyleci:p:p
Mi bardziej podobają się tego typu: http://moda.allegro.pl/item970983292_koszula_do_karmienia_3_kolory_062_od_s_do_xl.html
Fajne pastelowe, przewiewne akurat na lato:)
 
Ostatnia edycja:
przy Wiktorii miałam zwykła najzwyklejszą koszulę rozpinaną z góry na 4 guziki i sparwadziła sie idealnie, nawet na myśl mi nie przysżło szukać jakiś typowych dla karmiących:-)i tym razem pójdę tym tropem:-)
 
Dziś mąż kupił mi koszule do karmienia i szlafroczek :) z okazji urodzinek, tzn. sama sobie wybrałam ale liczy się fakt

Firmy Muzzy - ZDEC, nie sądzę żeby piersi Ci z tej koszulki wypadły, jest fajna, polecam... może ten wzór kwiatów nie za specjalny ale całość wygląda fajnie i jest bardzo wygodna :) jest to komplecik, na zdjęciu trochę odmienne kolory ale w rzeczywistości są identyczne

koszula..jpgszlafrok..jpgkoszula2..jpg
 
reklama
No w sumie koszulka razem z tym szlafroczkiem to by fajnie wyglądała;)
Zamówię je po następnej wypłacie:p

Właśnie zrobiłam przymiarkę i powiem że jednak jak by ktoś obok siedział a ja bym się nachyliła czy coś to mi piersi zobaczy... :( no ale, przecież w tej koszuli będę spała i karmiła małego w domu nie przy ludziach :)~ inna sprawa to to że jak będzie pokarm to piersi w końcu podrosną i bardziej wypełnią koszulę ;)
 
Do góry