reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

Wreszcie zrobiłam zdjęcia z 3 wypraw do mojego ulubionego lumpka :-) Wszystko to kosztowało mnie nie więcej ok 50 zł :-D
Zobacz załącznik 226927Zobacz załącznik 226928Zobacz załącznik 226929Zobacz załącznik 226930Zobacz załącznik 226931Zobacz załącznik 226932Zobacz załącznik 226935

Wczoraj kupiłam tam też sobie śliczny czerwony płaszczyk wiosenny, dziś wszyscy w pracy podziwiali jaki cudny i elegancki, i, że nawet nie wyglądam jak bym była w ciąży :-D Kosztował całe 16 zł :-D:-D Poproszę jutro małża, żeby mi fotę jakąś zrobił to się Wam pochwalę:-)
Same cudeńka;)
 
reklama
Kajdusia uwielbiam czerwone plaszczyki

zazdroszcze Wam tych lumpkow, u mnie jest humana ale tam dno totalne, taniej w sklepie wychodzi
cale szczescie nie mam problemu z kurtka bo mam plaszczyk z hm taki rozkloszowany i brzucho sie miesci
pozá tym od kolezanki dostalam drugi plaszczyk rozmiar wieeeeeelki wiec jakby co bedzie
 
Dzięki za gratki... Czasem jak jestem na lumpkach i widzę jakieś tanie perełki dla chłopców to aż mnie nosi, żeby kupić też coś dla czerwcówkowych mężczyzn :-D No nic, w przyszłym tygodniu tez mam nadzieje, że na coś zapoluję dla mojej księżniczki to się pochwalę :-)
 
A ja sie wybralam na zakupy dla siebie i kupilam świetne dzinsy ciążowe w H&M. Rurki jasne, powycierane z dziurami.. boskie :) I bluzeczka mi sie jeszcze nawineła :-) Super zadowolona jestem choc 220zl zostawilam ;/
 
I zakupy dla mnie...a koszulka kosztowała całe 15 zł (na tym co pozostało ze stadionu X-lecia)na raz może być, nienawidze spać w koszulach.
Mierzyłam staniki do karmienia ale chyba się nie skusze bo biust wygląda w nich tragicznie...wole staniki z fiszbinami i jakoś sobie w nich z karmieniem poradze.

Te koszule do karmienia sa tragiczne, probowalam znalezdz jakas jednobarwna - po prostu takich brak,wszystkie w jakies misie itp.. niewiem co to za moda dziwna. A co ciuszkow, to mam juz wsio zakupione wszystkie. Moze by sie jeszcze cos przydalo,ale to kupie jak mały przyjdzie na swiat. Buciki adidaski mam jedna pare i kapciaszki dwie , skarpetek tez nakupywalam.
 
reklama
200zł za koszulę do karmienia to mi się wydaje strasznie dużo:szok::szok:
Zważywszy na to że ubiorę ją właściwie tylko kilka razy.
Ja tam jakoś jeszcze się nie martwię koszulą, może za miesiąc zacznę szukać:-)
Luzik.....
 
Do góry