reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

Agast22 - po praniu będzie dobrze:-)dla Wiktorii miałam kupiona pościel z nizszej półki ze tak powiem:-)i służyła jej przez 2 lata, później jeszcze jednemu dziecku 2 lata i teraz oskarek też z niej skorzysta - bo jest w bardzo dobrym stanie no i oczywiście w koloroach i dla dziewczynki i dla chłopca:-)
 
reklama
A to Julki ciuszki - wczoraj odebrane z poczty :-D
 

Załączniki

  • 10..jpg
    10..jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 32
  • 11..jpg
    11..jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 34
athena83 i hefi słodkie ciuszki
mam do Was takie pytanie czy te ciuszki z allegro kupujecie używane czy nowe?

ja narazie nie kupuje dużo ciuszków, mam kilka ale nie chce też przesadzać, tymbardziej że siostra urodziła 3 tyg temu i napewno coś od niej dostanę, jedyny problem to ten że ona ma córeczkę a ja będę miała synka, na szczęście nie wszystko ma różowe :-)
 
Ja też w sumie sporo mam używanych:-) Ale są w dobrym stanie:-) Bo ile razy takie dziecko ubierzena siebie rozmiar 56 czy 62? Nie ma szans nawet tego zniszczyć:-)
Nowych mam też trochę, skusiłam się na nie w przypływie szaleństwa w dziecięcych sklepach:-D
 
no ja właśnie też myślałam o uzywanych tylko byłam ciekawa waszych doświadczeń ale widzę że zadowolone jesteście :-)

u mnie w miasteczku otworzyli sklep dziecięcy i można kupić naprawdę tanie ciuszki, ja ostatnio kupiłam śpioszki za 9zł a kaftaniki za 5zł, a body na długi rękaw 7zł :-D więc ceny naprawdę bardzo przystępne. spróbuje wstawić zdjęcia i się pochwalić :-D
 
Ale piękne ciuszki, aż się rozmarzyłam. Nadika, ja też bardzo dużo kupuję dla synka używanych ubranek i te używane są najładniejsze i najlepsze gatunkowo, bo zazwyczaj firmówki. Mój syn dzięki temu jest tak obkupiony w piękne koszule, bluzy, sweterki i spodnie, na które normalnie nie byłoby mnie stać. Wszyscy się za głowę łapią ile on ma ciuszków (nie preferuję chodzenia w ciuchach, w których tonie), no i ile one kosztowały. Na allegro już nie kupuję, bo przesyłka droga, szukanie pochłania za dużo czasu, no i wolę coś dotknąć, oglądnąć, a mam takie dwa superowe ciuchlandy, gdzie sprzedają same firmówki i większość praktycznie nieużywanych, a jestem w tym temacie bardzo wymagająca. Mam już doświadczenia z bodziakami, pajacykami - polskimi nówkami, które po jednym praniu się mechacą i z połowę tańszymi firmówkami i wolę te drugie.
Życzę wam dalszych udanych zakupów. Ale nie szalejcie tak bardzo, bo nie dacie się wykazać rodzinie, która bardzo lubi obsypywać ciuszkami. Moi nadawali ciuszków na pierwsze 3-5 miesięcy synka, ja miałam przed porodem tylko 5-6 ciuszków :-)
 
reklama
athena83 i hefi słodkie ciuszki
mam do Was takie pytanie czy te ciuszki z allegro kupujecie używane czy nowe?

ja narazie nie kupuje dużo ciuszków, mam kilka ale nie chce też przesadzać, tymbardziej że siostra urodziła 3 tyg temu i napewno coś od niej dostanę, jedyny problem to ten że ona ma córeczkę a ja będę miała synka, na szczęście nie wszystko ma różowe :-)


ja podobnie jak athena i zdec kupuje na allegro głównie używane ale w stanie bardzo dobrym :)
 
Do góry