reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Idziemy na zakupy :)

mi też się bardzo podobają ale też mam zamiar kupić dopiero jak maluszek się urodzi, zawsze może zrobić nam niespodziankę i zamiast chłopca wyskoczy dziewczynka hehe chociaż już dwóch lekarzy stwierdziło że chłopiec i ptaszka widziałam więc raczej sobie nie odgryzie :-D

U mnie też dwóch lekarzy chłopca potwierdziło i nawet patrzyli czy już jajeczka do moszny zeszły, ale w przyrodzie wszystko możliwe :-) kolega mojego męża też przez 9 miesięcy miał mieć syna, a teraz ma śliczną córeczkę :-D :-D
 
reklama
Ja wczoraj zrobiłam przeglad ubranek i o to co mam na rozmiar 62
obraz 002..jpg
 
Yoshe naszybciej schodza ubranka 56, 62 i 68 to tak do 6- 7 miesięcy a potem 74 w zwyż to juz spokojniej.
Dużo zalezy tez od producenta bo tak jak z butami tak i z ubrankami rozmiar rozmiarowi nie jest równy.
Poza tym ja miałam jakies zaczarowane niektóre ubranka które "rosły" razem z Paula.Jak zakładałam jej np body w 7 miesiacu tak na roczek jeszcze były dobre :-D
 
Ostatnia edycja:
Yoshe- u mnie było tak, Hania urodzila sie z waga 3550 i 56 cm czyli standartowy bobas. Ubranka w rozm. 56 nosiła 2 tygodnie. Potem 62 przez jakies 5 tygodni, rozm. 68 przez 3-4 miesiace. Generalnie z tymi rozmiarami to wiadomo jak jest, roznią sie od siebie bardzo, zalezy od firmy.
 
Wydaje mi się że z tymi małymi rozmiarami to niema co zbytnio szaleć (wiem łatwo pisać, zresztą mnie też szaleństwo ogarnia). Mamy to szczęście iż nasze maluchy urodzą się latem więc ich ciuszki będą szybko schły po praniu :-D
 
Wydaje mi się że z tymi małymi rozmiarami to niema co zbytnio szaleć (wiem łatwo pisać, zresztą mnie też szaleństwo ogarnia). Mamy to szczęście iż nasze maluchy urodzą się latem więc ich ciuszki będą szybko schły po praniu :-D

ja mam sporo ciuszków , ale i tak czasem jak trafie na fajna aukcje to i tak nie moge sie powstrzymac i kupuje no bo jak sie oprzec takim słodziutkim śpioszkom np eheh ale my chcemy miec wiecej dzieci wiec napewno ich sie nie bede pozbywac bo napewno mi sie przydadza jeszcze:) dobrze ze mąż o wszystkich paczkach nie wie hi hi
 
badaicka, agast22 dzięki za odpowiedzi. to teraz pozostaje pytnie ile dziennie takich ubranek się wykorzystuje? :sorry2::-D i czym się różnią body/pajacyki/śpioszki? co się najlepiej sprawdza przy ciągłym przewijaniu?

Wydaje mi się że z tymi małymi rozmiarami to niema co zbytnio szaleć (wiem łatwo pisać, zresztą mnie też szaleństwo ogarnia). Mamy to szczęście iż nasze maluchy urodzą się latem więc ich ciuszki będą szybko schły po praniu :-D
przy wyposażaniu domu przewidująco zainwestowaliśmy w pralko-suszarkę na wszelki wypadek :-)
 
Yoshe jak dla mnie najlepsze sa body i pajacyki.
To ile dziennie zuzyjesz zależy od maluszka, od tego czy mu cos tak czasem nie przeleci przez pieluszkę albo w trakcie przewijania czy nie wywinie numeru i nie osiurka ubranka.
Zalezy tez od tego czy maluszkowi bedzie sie ulewało.

Body zakładasz zamiast kaftanika, jest praktyczniejsze jak dla mnie
o to jest body
e_d BODY długi rękaw MIX wzorów rozmiar 62 (939282909) - Aukcje internetowe Allegro

Na to możesz załozyć spiochy
np
ŚPIOCHY,ŚPIOCH ŚPIOSZKI - KOLORY!!! 56 (943722649) - Aukcje internetowe Allegro

albo body z krótkim rekawkiem i na to pajacyk
np
Pajacyk pajac FROTTE rozpinany z sitodrukiem r. 56 (945111920) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
badaicka, agast22 dzięki za odpowiedzi. to teraz pozostaje pytnie ile dziennie takich ubranek się wykorzystuje? :sorry2::-D i czym się różnią body/pajacyki/śpioszki? co się najlepiej sprawdza przy ciągłym przewijaniu?


przy wyposażaniu domu przewidująco zainwestowaliśmy w pralko-suszarkę na wszelki wypadek :-)

najlepsze jak dla mnie to są body;) to takie koszulki zapinane w kroku.I w sumie to ich mam najwięcej . nie podwijają się tak jak zwykłe kaftaniki czy koszulki.Nasze maluszki ur sie latem wiec w nich maluch bd przebywał najwięcej,bo jak bd cieplo nie ma sensu pakowac malucha w spiochy czy pajace.Pajac rózni sie od śpiochów tym ze ma rękawki .
 
Do góry