reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Idziemy na zakupy :)

To i ja się pochwalę.Ciekawe czy mi się uda.
Listonosz wczoraj dostarczył:

DSCN0498..jpgDSCN0499..jpg DSCN0500..jpg








 
reklama
wiesz ja to z doswiadczenia powiem ze nie kupuj tak duzo ciuszków bo bardzo sybko rosnie maleństwo po zatym odwietki tez cos zawsze ktos przyniesie
 
Yoshe jak dla mnie najlepsze sa body i pajacyki.
To ile dziennie zuzyjesz zależy od maluszka, od tego czy mu cos tak czasem nie przeleci przez pieluszkę albo w trakcie przewijania czy nie wywinie numeru i nie osiurka ubranka.
Zalezy tez od tego czy maluszkowi bedzie sie ulewało.

Body zakładasz zamiast kaftanika, jest praktyczniejsze jak dla mnie
o to jest body
e_d BODY długi rękaw MIX wzorów rozmiar 62 (939282909) - Aukcje internetowe Allegro

Na to możesz załozyć spiochy
np
ŚPIOCHY,ŚPIOCH ŚPIOSZKI - KOLORY!!! 56 (943722649) - Aukcje internetowe Allegro

albo body z krótkim rekawkiem i na to pajacyk
np
Pajacyk pajac FROTTE rozpinany z sitodrukiem r. 56 (945111920) - Aukcje internetowe Allegro

badaicka bardzo dziękuję za wyjaśnienie. taki wykład z przykładami obrazkowymi był mi właśnie potrzebny :-) mam w takim razie kilka takich body od koleżanki i fajne jest w nich to, że są zapinane kopertowo, więc nie trzeba przekładać przez główkę, co u mnie na pewno będzie wywoływać za każdym razem stres. no przynajmniej na początku.
i podejrzewam, że z moim brakiem umiejętności i domniemanymi zdolnościami mojego syna, będziemy zużywali tonę ubranek dziennie :-D

pewnie będę Was jeszcze zamęczać dziwnymi pytaniami, bo za zakupy zabieramy się dopiero na poczatku kwietnia i, znając życie, wtedy będzie najwięcej wątpliwości.
 
Też uważam że body są lepsze od kaftaników czy koszulek bo nie ściągają się do góry i plecki są zakryte.
Jak myślicie rodzimy w czerwcu czyli na lato to chyba z krótkim rękawem więcej będzie potrzebnych. tylko jakie rozmiary na krótki rękaw - 62 i 68?


To kilka innych ubranek:
DSCN0501..jpgDSCN0504..jpgDSCN0503..jpgDSCN0507..jpgDSCN0506..jpg
i okrycie kąpielowe

DSCN0512..jpg






 
Też uważam że body są lepsze od kaftaników czy koszulek bo nie ściągają się do góry i plecki są zakryte.
Jak myślicie rodzimy w czerwcu czyli na lato to chyba z krótkim rękawem więcej będzie potrzebnych. tylko jakie rozmiary na krótki rękaw - 62 i 68?


To kilka innych ubranek:
Zobacz załącznik 224070Zobacz załącznik 224071Zobacz załącznik 224072Zobacz załącznik 224075Zobacz załącznik 224074
i okrycie kąpielowe
tak jak juz ktoś pisał te z rozm 56 to na moment starczaja góra 2 tyg jezeli w ogóle bo zalezy tez wsio od producenta jak on widzi daną rozmiarowkę a bywa z tym naprawdę róznie. Ja generalnie mam na 62 i 68 i nie wazne czy dł cy kr rękaw a napewno na dłuzej starczą.;))))
 
badaicka bardzo dziękuję za wyjaśnienie. taki wykład z przykładami obrazkowymi był mi właśnie potrzebny :-) mam w takim razie kilka takich body od koleżanki i fajne jest w nich to, że są zapinane kopertowo, więc nie trzeba przekładać przez główkę, co u mnie na pewno będzie wywoływać za każdym razem stres. no przynajmniej na początku.
i podejrzewam, że z moim brakiem umiejętności i domniemanymi zdolnościami mojego syna, będziemy zużywali tonę ubranek dziennie :-D

pewnie będę Was jeszcze zamęczać dziwnymi pytaniami, bo za zakupy zabieramy się dopiero na poczatku kwietnia i, znając życie, wtedy będzie najwięcej wątpliwości.
Ciesze sie że mogłam pomóc i ze przykłady obrazkowe sie podobaja bo już myslałam ze wyjde na przemądrzałą
 
reklama
Wiesz, pewnie tu tez o cene chodzi. Skąpy traci dwa razy jak to mówią i tu sie zgodze, niestety... Jednak w tym przypadku cena ma odzwierciedlenie w jakości..
 
Do góry