reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Idziemy na zakupy :)

reklama
Oto rzeczy, które upolowałam ostatnio :-) trochę rzeczy, ubranek i powoli zaczynam zbierać dekoracje do pokoju małej :-D literki nad łóżeczko już są :happy2::happy2:
 

Załączniki

  • P3110016..jpg
    P3110016..jpg
    32 KB · Wyświetleń: 69
  • P3110017..jpg
    P3110017..jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 67
  • P3080015..jpg
    P3080015..jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 69
Literki z allegro, postać kitty też :-) ja kupowałam u tego gościa, bo dla 1 dwóch osób kupujących na aukcji kitty gratis, bo za 13 ziko to bym jej nie kupiła :-D Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro powiem Wam, że literki super jakości, a o to sie najbardziej bałam, że jakieś badziewne bedą, ale wykończe jest jak najbardziej okej :happy2: oczywiście są w różnych wersjach :-)
 
Też się zastanawiam na tymi literkami :-) podobają mi się te z Kubusiem Puchatkiem :-) tylko musimy jeszcze imię wybrać :-D
Pewnie jak kupimy to dopiero jak maluch się już urodzi i będzie już w 100% chłopak :-D
 
śliczne te literki, zwłaszcza te z kubusiem albo misiami
hmmm może też bym się skusiła ale wcześniej trzeba mieć imie ustalone dla malucha :)
 
reklama
Też się zastanawiam na tymi literkami :-) podobają mi się te z Kubusiem Puchatkiem :-) tylko musimy jeszcze imię wybrać :-D
Pewnie jak kupimy to dopiero jak maluch się już urodzi i będzie już w 100% chłopak :-D

mi też się bardzo podobają ale też mam zamiar kupić dopiero jak maluszek się urodzi, zawsze może zrobić nam niespodziankę i zamiast chłopca wyskoczy dziewczynka hehe chociaż już dwóch lekarzy stwierdziło że chłopiec i ptaszka widziałam więc raczej sobie nie odgryzie :-D
 
Do góry