reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

adorea świetny ten samochodzik :D

Co do słoiczków to ja Julkę zaopatrzyłam ostatnio w różne deserki z rossmana i powiem wam że nawet jej smakuje :D Promocja była za duży słoiczek 2,79 chyba :)
 
reklama
adorea super zabawka!:)
Ja ostatnio zastanawiałam się nad tą kierownicą o której kasiaj kiedyś pisała. Powiedz mi ile za nią zapłaciłaś?
 
filipowi też by taki samochodzik pasował, tylko matka bez grosza, ale zawsze można w skarbonce nazbierać :)

swoją drogą ciekawe kiedy moja cudowna firma mi w tym miesiącu wypłatę przeleje............powinna być wczoraj....
Kasia , jak jeszcze nie masz toru to zbieraj na tor...to jest super zabawka, mały ją wprost uwielbia, coraz bardziej to jego ulubiona zabawka (tylko matce głowa już od niego pęka)ale potrafi się nią zająć na bardzo długo.

Powiem wam że te zabawki Fishera które mam są super jakościowo i naprawdę przypadły do gustu mojemu dziecku, jedyne co mi się nie podoba to te koszmarne ceny...w sumie to mały uwielbia całą serię z kulkami a obecnie mamy wszystko z niej...czekam aż pokażą się w polsce nowe zabawki z tej serii i już odkładam małemu kasę na nie do skarbonki http://www.shepher.com/product_detail.cfm?pid=4341&stateful=6364D3F0F495B6AB9DCF8D3B5C6E0B01
 
Ostatnia edycja:
od jutra do 8 lutego w Real mleko nan pro 600g po 19,49zł
edit...w Rosmanie mleko nan pro 600g po 18,99zł...dziś muszę kupić koniecznie
 
Ostatnia edycja:
lenka ma regulację oparcia w 3 pozycjach od półleżącej do siedzącej ;)

w REAL ponad to
sok bobofrut 3 w cenie 2 po 2,19 za szt ( kupując oczywiście 3)
kaszka ryżowa Nestle 3 w cenie 2 po 4,13 za szt przy zakupie 3 opak.
deserki Gerber 130 g 3 w cenie 2 po 1,99 za szt przy zakupie 3szt


a słyszałyście coś o promocji na mleko Bebilon?
wiem że w Selgrosie od dziś po 32 zł, a gdzieś jeszcze?
 
reklama
adorea świetny ten samochodzik :D

Co do słoiczków to ja Julkę zaopatrzyłam ostatnio w różne deserki z rossmana i powiem wam że nawet jej smakuje :D Promocja była za duży słoiczek 2,79 chyba :)

samochodzik faktycznie ekstra; mojemu też smakują, tylko niektóre jak próbowałam okropnie czuć mąką i sama nie wiem, co o nich myśleć

Kasia , jak jeszcze nie masz toru to zbieraj na tor...to jest super zabawka, mały ją wprost uwielbia, coraz bardziej to jego ulubiona zabawka (tylko matce głowa już od niego pęka)ale potrafi się nią zająć na bardzo długo.

Powiem wam że te zabawki Fishera które mam są super jakościowo i naprawdę przypadły do gustu mojemu dziecku, jedyne co mi się nie podoba to te koszmarne ceny...w sumie to mały uwielbia całą serię z kulkami a obecnie mamy wszystko z niej...czekam aż pokażą się w polsce nowe zabawki z tej serii i już odkładam małemu kasę na nie do skarbonki FISHER PRICE LIL' ZOOMERS TUG & RUMBLE VEHICLE - Shepher Distr's and Sales Corp.

cos przeoczyłam i ciekawa jestem, o jakim torze piszesz? :)

od jutra do 8 lutego w Real mleko nan pro 600g po 19,49zł
edit...w Rosmanie mleko nan pro 600g po 18,99zł...dziś muszę kupić koniecznie

super, dzięki, muszę koniecznie zrobić zapas!
 
Do góry