reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Idziemy na zakupy :)

Zdec - to faktycznie zdecydowałaś sie na strasznie kosztowne meble :-) ładne to one są, ale widziałam sporo podobnych w necie i to taniej. Ja np kupuję zwykłe drewniane łóżeczko KUBA +materac+pościel i do tego tą szafę i komodę :happy: wszysto nie przekroczy 1000 zł, wiec kwestia kto jakim dysponuje funduszem :-D i szuka na swoją kieszeń :-)
Fajne te mebelki kreatorka, na pewno jest wielki wybor a niekoniecznie wielkie pieniadze :-)
my na razie mamy drewniane lozeczko ktore "bylo w rodzinie", ale za to slicznie ozdobione i ze slodziutka posciela, wiec koszty minimalne :tak:
 
reklama
kreatorka chyba mam niestety za duże wymagania:-( Jak dla mnie to łóżeczko co pokazałaś takie średnie:-(
 
:-) heh doskonale Cię rozumiem, kwestia kto ma jaki budżet, bo gdyby mnie było stać na mebelki dla niuni za 3500 to na pewno bym kupiła, jakościowo też są pewnie lepsze, ale cóż każdy działa wg. swojej kieszeni :-D
Heh łóżeczka też widziałam duż ładniejsze, szczególnie na stronie bobas.pl. Mają tam super ładne zestawy, niestety ja to co najwyżej popatrzeć mogę heh :-p:-p
 
Ja się pocieszam że śliczne i drogie mebelki są tylko dla rodzicielskiego kaprysu :-) Maluch przecież nie będzie wiedział czy w pokoju ma meble za ponad 3000 tysiące czy kilkaset złotych lub jeszcze taniej :-)
 
:-) pewnie, że tak, chociaż często za czymś w miarę tanim, a porządnym trzeba się nachodzić. Aczkolwiek jak sie już przekonałam to w kwestii mebli czasem cena nie gra roli :laugh2:te tanie mogą posłużyć dłużej niż jakieś super drogie :-D
anczenik - a Ty kupujesz komplet mebli dla dzieciaczka?
 
Zastanawiamy się nad tym :-) Mamy bowiem starą szafę męża i na początku wszystko się tam zmieści, wystarczyłoby tylko czymś pomalować lub okleić żeby bardziej do pokoju pasowała. Jednak do czerwca może się nam jeszcze odmienić :-)
Mam nadzieje że nikogo nie obraziłam tymi "rodzicielskimi kaprysami" lub że nie zrozumiałyście mnie źle. To wskazane i całkiem normalne w naszym stanie :-) W końcu to jedna z zalet ciąży :-)
 
Ostatnia edycja:
:-) ja to nawet żałuję trochę, że nie mam starych mebli, które by sie nadały, bo zrobiłabym je po swojemu :-D ( całe we wróżki :-p) na szczęście znalazłam mniej więcej to co chciałam :-) a fototapety są teraz super :tak: walnełabym taką dzidzi na ścianę, ale przy takich wróżkowych meblach będzie za pstrokato, wiec daruję sobie (chyba:-p) i po prostu zmienie kolor ścian na zielony :-D i naklejek kilka wróżkowych na ściane :tak:
 
anecznik może i Cię nie zrozumiałam. Ale jeżeli aluzja była do mnie to chciałabym sprostować nie chodzi o to ile mebelki będą kosztować - tylko jak będą wyglądać. Niestety mi akurat spodobały się te drogie.:-(
 
anecznik może i Cię nie zrozumiałam. Ale jeżeli aluzja była do mnie to chciałabym sprostować nie chodzi o to ile mebelki będą kosztować - tylko jak będą wyglądać. Niestety mi akurat spodobały się te drogie.:-(

To niebyła żadna aluzja do żadnej z nas. Przecież to całkiem normalne :-) Też mi się podoba wiele drogich rzeczy, najczęściej one są najładniejsze i sobie do nich wzdycham :-D :-D
 
reklama
Jeśli chodzi o odnawianie i wykorzystywanie starych mebli,to my po przeprowadzce z braku kasy zrobiliśmy Gusi ze starej szafy nowszą.M podocinał półki,dodał jeden reling i już.Okleina nie całe 100zł.Może nie jest to szfa marzeń,ale jak na razie wystarcza.jak będzie kaska,to kupimy nowe mebelki.
szafa001jpga.jpg
szafa003jpgb.jpg
 
Do góry