reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Idziemy na zakupy :)

Kreatorko- jesli chodzi o baldachim to ja jestem zdecydowanie na nie. Kurz, roztocza...:no::no:

Kasiek- gratuluje pierwszych zakupow dla maluszka :tak:

A ja sie zastanawiam czy juz zamowic lozeczko.. Tak mi sie podoba ten Klupś Safari i sie boje ze pozniej drozsze beda jak bede chciala kupic. Chyba zamowie...


edit : kupilam :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasiek-super!!!!
A co do baldachimu to ja nie miałam ale siostry tak i w sumie założyły tylko raz,zdjeły do prania i już tak zostało.No i się pewnie powtórzę bo chodzi o kurz...
Fakt-ślicznie wygląda,ale nic pozatym:-(
 
My dzisiaj już też po zakupach, kupiliśmy łóżeczko pościele :-)

jttmhw.jpg

10qyxs6.jpg

9au82r.jpg
 
Bardzo fajne łóżeczko Kasiulka, gdzie kupowałaś?

Łożeczko w sklepie dziecięcym w Pestce, a pościele w sklepie dziecięcym w Tesco przy osiedlu Batorego :-)

Łóżeczko 169zł
Materac 69zł
Pościele 166zł
wkłady do pościeli 39zł

Widok łózeczka w pokoju - bezcenny :-D
 
Kasiulka to dopiero konkretne zakupy:tak:
ktoś się nie mógł doczekać i łóżeczko już złożone i pościelone czeka na lokatora:-)
przepraszam nie dopatrzyłam lokatorkę oczywiście
 
Ostatnia edycja:
Ja też się pochwale zakupami :)

Kupiłam na zamówienie komodę. W sklepie ceny wahały się miedzy 700-900 zł. Za zrobioną na miarę zapłacilam 700 zł, do tego jest o kilkanaście cm wyższa niż te w sklepie (nie bede sie musiała schylać do przewijania), oczywiście w kolorze mebli i dokładnie taka jak chciałam :) Jak dzisiaj wrócę do domu, to zrobie zdjęcie :)
 
reklama
athena83 śliczne te rzeczy w Kubusiem Puchatkiem:-):-) Jednak na chłopca też coś ślicznego można kupić:-)
Ja też poluję na okazje na allegro, ciuszki używane ale w sumie wyglądają jak nowe, bo ile może pobrudzić takie malutkie dziecko.:-)
 
Do góry