reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Idziemy na zakupy :)

reklama
Co do materaca to tyle sie naczytałam, ze nie wiem, ale chyba zaufam jednak większości mam i wybiorę kokosowo-gryczany.

też nad nim myślałam ale co jeśli dzidzia zasiusia taki materac (oczywiście są wkładki ale pomijając wkładki) to czy nie zaczną się tam rozwijać grzybki i inne świństwa szybciej niż w innych materacach???
 
Ja zdecyduję się chyba na kokos-pianka-gryka :-) widziałam w sklepie te piankowe (to pewnie zależy od producenta) i były cienkie i jak na moje oko to zbyt miękkie.
 
Dziewczyny a ja mam pytanie. Czy kupujecie jakąś kurteczkę dla maluszka?
Bo to czerwiec będzie więc jeszcze nie do końca tak ciepło, a wiadomo że z latem to u nas bywa różnie, raz ciepłe raz zimne:-(
Jak tak piszecie o tych lumpach to się zastanawiam czy do jakiegoś się nie wybrać. Dziewczyny z Wrocławia czy ktoś zna jakiś fajny?
Wiem tylko że kiedyś koło mojej pracy na Kościuszki na rogu był taki fajny second hand, ale ceny mieli dość wysokie.[/Q

Ja mieszkam na Kościuszki koło pałacyku i w sumie tu w moich regionach to tubie chodzić do lumpku koło liniowca ( koala) dużo ciuszków tam kupiłam dla synka a drugi koala też fajny jest przed przejsciem świdnickim jest również pod arkadami ale tam ceny sa strasznie wysokie. Jak byś sie chciała kiedyś wybrać to z miła chęcia potowarzysze:-)
 
Magda M z chęcią jak tylko zrobi się cieplej:-):-)
A w tym lumpku na rogu Kościuszki i bodajże Stawowej byłaś?
 
reklama
Ostatnie body jakie kupiłam dla Natalci:-):-)
 

Załączniki

  • body1.jpg
    body1.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 39
  • body2.jpg
    body2.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 43
Do góry