reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

Kurcze 30 to taniutko w tarasach tych dresów nie było ciekawe czy sa na targówku może się jednak wybiore ale dopiero po pracy po14 to akurat bede wracać na korki:no:ale ja zadupiem jezdze przez wioski a nie głowna to tam troche luzniej tylko korek jest jak na nieporęt sie leci na tej drodze
 
reklama
ja nie znam tych objazdow. do babci zawsze jezdze modlinską przez jablonną, ale fajnie i tak tam teraz zrobili tą droge tylko w okolicach nowodworow i tarchomina jest masakra.
 
ita - super łowy:-) Mi też wpadł w oko ten dresik mum+dad, tylko kurcze za ciemny jak dla dziewczynki;-)

Szkoda że nie jest przeceniony taki sam jak ten filoteowy tylko różowy;-)

Kasiu - co do bodziaków, to u nas sporo było zestawów (unisex) za 20zł z 39,9:-)
 
no ja z innej beczki:)

w carrefurze pieluchy pampersa w promocji np 4 132 szt za 84,99 zł i husteczki 6 szt za 24,95 zł:-)

to tak dla zainteresowanych:-)
 
dziewczyny, czy Wasi mężowie (partnerzy) maja maszynki elektryczne do golenia? gładka buzia po tym? jaka najlepiej tzn jakiej firmy? na prezent wymyslilam, bo kiedys o tym wspominal ;)
 
Lena- widziałam kamizelki ale nie przecenione ponad 100zl kosztowaly.

Zdec- u nas w jednym h&m ten jasno rozowy dresik tez byl przeceniony, a dzisiaj bylam w innym h&m i tam juz nie byl! Nawet ta rozowa tunika z kitty nie byla przeceniona! W kazdym sklepie inne te przeceny!!

Ewelinka- jesli sie wybralas to chyba bedziesz rozczarowana bo bardzo malo rzeczy na targowku jest przecenionych!!! Lipa totalna! Ale dresik fioletowy byl, wiec mam nadzieje ze chociaz to uda Ci sie nabyc:)
Ja kupiłam dla Jagody dzinsową spodniczke mini za 20zl i dwa bodziaki- jeden z krotkim a jeden z dlugim rekawkiem po 10z.



Mama kubulki- moj mąż nie ma i nigdy nie chcial. Ma bardzo delikatną skore na twarzy i nie wyobraza sobie golenia na sucho, po za tym taką maszynką nie ogolisz sie do "gładkiego".


edit: tylko dlaczego ta fota jest do gory nogami to nie wiem, ale juz mi sie nie chce obracac.
 

Załączniki

  • brappa.jpg
    brappa.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 44
Ostatnia edycja:
mamo kubulki podobnie jak maz agast, moj tez nie wyobraza sobie golenia taka maszynka
kiedys sie taka golil i mial ciagle podraznienia skory, zalezy jaki zarost i typ skory ma twoj maz
podobno brauna sa dobre
 
niezły szał z tymi promocjami w h&m, ja też dziś byłam kupiłam małej spodnie rurki szare a la jeansy za 20, tunike w kwiatuszki za 20, dwie bluzeczki rózowa i czerwona za 20 mini jeansowa taką jak agast hmm i co jeszcze... aa i dwa pajace do spania, nie kupiłam rózowej ani złotej sukieneczki bo mamy juz czerwona ale teraz załuje i jutro ma mi dokupić bratowa, i dresika tez nie kupiłam tego fioletowego i żałuje ale jutro go kupie. j
 
reklama
Do góry