reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

reklama
agast fioletowy dresik mam:)
ola_fasola poszalałaś:)

Dzięki Ani79 za info o pampersach.

W tesco też mają być przecenione te Economy +50% za 56zł bodajże, ale trochę mniej się opłaca niż na innych promocjach np po 40zł:)
 
Ja to się zawsze zastanawiam skąd takie ceny się biorą!!!
Bo jak są przecież promocje po 40zł to też coś muszą na tym zarobić a tu 56zł!!!wrrr
A tak wogóle to w tesco jest teraz tak drogo że trzeba zacząć omijać jak dla mnie...Bo dwie reklamówki rzeczy a ponad 150zł zostawiam w kasie!A wcale nie kupuję nie wiadomo jakich rzeczy...
 
dziewczyny, czy Wasi mężowie (partnerzy) maja maszynki elektryczne do golenia? gładka buzia po tym? jaka najlepiej tzn jakiej firmy? na prezent wymyslilam, bo kiedys o tym wspominal ;)

Mój mąż sam sobie kupił taką maszynkę, ale szybko wrócił do zwykłych. Twierdził że źle mu się nią goli, on zresztą ma twardy zarost więc może dlatego. Jeśli chcesz kupić mężowi maszynkę to najlepiej niech on sam sobie wybierze jaka mu się podoba, najwyżej jeśli chcesz żeby bała mini niespodzianka to niech Ci pokaże ze dwa lub trzy modele które mu odpowiadają a Ty któryś kupisz. Dla porównania nie wiem jak Ty ale np. depilator to wolałabym sobie sama wybrać :-)
 
Mój mąż sam sobie kupił taką maszynkę, ale szybko wrócił do zwykłych. Twierdził że źle mu się nią goli, on zresztą ma twardy zarost więc może dlatego. Jeśli chcesz kupić mężowi maszynkę to najlepiej niech on sam sobie wybierze jaka mu się podoba, najwyżej jeśli chcesz żeby bała mini niespodzianka to niech Ci pokaże ze dwa lub trzy modele które mu odpowiadają a Ty któryś kupisz. Dla porównania nie wiem jak Ty ale np. depilator to wolałabym sobie sama wybrać :-)

wlasnie badzo se martwie, ze na dłuzsza mete moze z niej zrezygowac, bo też ma bardzo twardy zarost, chociaz jak probowal maszynke kolegi to był zadowolony,
powiedzial, ze zda sie na moj gust jeśli chodzi o rodzaj, a teraz patrze, ze niektore kosztuja nawet 1800zł ;) hehe
cieżko mi sie zdecydowac, sa przeróżne, jakies z głowicami, folia, czy ktoś się na tym zna?????

avena rety, to nie wiem co zrobic....... nie ma to jak standardowy super prezent w postaci krawatu albo skarpetek, hehehe

a i jeszcze musze sie pochwalic, ze odebralismy dzisiaj jezdzik pchacz fishera price'a, hipcia z klockami sensorycznymi, fajny jest, super jak zjada sam klocki, az sie bawilismy z mezem, ubaw po pachy ;)
 
Ostatnia edycja:
iiwka no niestety:( Zawsze jak się idzie do jakiegoś supermarketu to się kupę kasy zostawia:(
A potem mój stary się dziwi gdzie ja pieniądze przepuszczam:)
 
Mój się goli maszynką z biedronki:-D i bardzo zadowolony jest:-DA ma ją już chyba ze dwa lata!

Tylko mnie wkurza jak o 6 rano się goli do pracy i głośno jest!!!:-D
 
agast-no niestety ja się nie wybrałam mam w domu szpital mąż chory najstatsza chora a ja latać musze raz do jednego raz do drugiego jeszcze marysią i zosią się zajmować masakra jakaś.Ale te bodziaki z barbapapą są super zocha ma takie różnokolorowe
 
reklama
Do góry