reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

A to moje przecenowe zakupy:
1d640b1790dc5ac4gen.jpg
 
reklama
wlasnie badzo se martwie, ze na dłuzsza mete moze z niej zrezygowac, bo też ma bardzo twardy zarost, chociaz jak probowal maszynke kolegi to był zadowolony,
powiedzial, ze zda sie na moj gust jeśli chodzi o rodzaj, a teraz patrze, ze niektore kosztuja nawet 1800zł ;) hehe
cieżko mi sie zdecydowac, sa przeróżne, jakies z głowicami, folia, czy ktoś się na tym zna?????

avena rety, to nie wiem co zrobic....... nie ma to jak standardowy super prezent w postaci krawatu albo skarpetek, hehehe

a i jeszcze musze sie pochwalic, ze odebralismy dzisiaj jezdzik pchacz fishera price'a, hipcia z klockami sensorycznymi, fajny jest, super jak zjada sam klocki, az sie bawilismy z mezem, ubaw po pachy ;)


Skoro był zadowolony z tamtej maszynki to może masz możliwość dowiedzieć się jaki to był model, lub przynajmniej jakiej firmy i kupić mu taką samą skoro już sprawdzona.
 
Kasiek super ciuszki

Avena boskie te ciuchy:tak:

pisałyście o golarkach, mój ma ale niestety nożyk trzeba wymienić więc chwilowo nie używa, ale on ją uwielbia(ł) a ma zwykła brauna i przeciwnie żadne krosty, podrażnienia mu sie po niej nie robily co zdarza sie po maszynkach.

dzieki zdec też jestem zadowolona z łowów h&m`owskich Twoje ciuchy dla Natalci też super oj musze postarac sie jeszcze o dziewczynke:-D:-D:-D, wczoraj babcia dokupiła Tymciowi spodnie w krateczke za 30 zł i bluzke za 10 zł. i powiem Wam że byłam w szoku bo już nie wiele ładnych ciuszków chłopięcych było, więc jeszcze bardziej cieszę się z zakupów.

wiec Kasiu wczoraj juz prawie nic nie bylo z tych rzeczy ktore kupilam we wtorek, ale nie wiem jak jest z tymi ciuchami, bo np tych spodni nie bylo we wtorek wczoraj byly wiec moze przeceniaja cos pozniej??? i np zdec pisala ze rajstopki u nich byly przecenione u nas nie. szkoda ze tylko jeden h&m mamy w toruniu
 
reklama
Lena można fajne używane Fisher Price z serii cudowna planeta kupić do 200zł:) Wygląda super;)
Zobacz załącznik 308927 Za to wszystko zapłaciłam 150zł:-D:-D:-D Jestem mega zadowolona:-D:-D Jakby ktoś chciał dokładniejsze ceny czegoś to niech napisze;-);-)A teraz mykam bo głodomorek wzywa:tak:
Aaaaa i jeszcze kupiłam super 2bluzeczki na długi rękaw w lumpku, w tym jedna z HM z Bambi:) oraz spodenki zwykłe materiałowe zapłaciłam 9zł:)
Matce też się w lumpku dostała bluzeczka na krótki rękaw za 20zł:)

zdec, ile płaciłaś za ten dresik z Hello Kitty?
 
Do góry