reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

Ja dzisiaj jeszcze trochę pierdół dokupiłam:) Ale byłam w szoku, bo dzisaij już było dużo mniej rzeczy niż np wczoraj:) Nieźle;P
U nas ta czerwona tunika nie jest przeceniona:/

lena jeżeli chodzi o kamizelkę to nie sprawdziłam, bo niestety dopiero teraz przeczytałam twojego posta (urwanie głowy w pracy) a spodni damskich jest trochę przecenionych:)
Dzisiaj nawet sobie beretkę kupiłam:) Małej 3pack bodziaków roz 68 za 10zł, 3pack za 20zł:) Dwie koszulki I love Dad, I love Mum(ale większe) 10 zł za sztukę; rajstopki hello kitty i w myszkę miki, 10zł za sztukę:p Także wydałam znowu 80zł, ale jestem mega zadowolona:)

Czy chciałaby mi któraś z was zakupić tą czerwoną tunikę, jeżeli byłaby za 20zł?:)
 
reklama
Ja dzisiaj jeszcze trochę pierdół dokupiłam:) Ale byłam w szoku, bo dzisaij już było dużo mniej rzeczy niż np wczoraj:) Nieźle;P
U nas ta czerwona tunika nie jest przeceniona:/

lena jeżeli chodzi o kamizelkę to nie sprawdziłam, bo niestety dopiero teraz przeczytałam twojego posta (urwanie głowy w pracy) a spodni damskich jest trochę przecenionych:)
Dzisiaj nawet sobie beretkę kupiłam:) Małej 3pack bodziaków roz 68 za 10zł, 3pack za 20zł:) Dwie koszulki I love Dad, I love Mum(ale większe) 10 zł za sztukę; rajstopki hello kitty i w myszkę miki, 10zł za sztukę:p Także wydałam znowu 80zł, ale jestem mega zadowolona:)

Czy chciałaby mi któraś z was zakupić tą czerwoną tunikę, jeżeli byłaby za 20zł?:)

zdec u nas tez nie była przeceniona ta czerwona tunika a rózowa i złota były ale teściowa zapytała czy czerwona jest też przeceniona i była tak więc zapytaj moze i u was jest, jesli nie to ja jutro chyba bede w h&m to ci kupie... musze tylko zapytac tesciowej czy kosztowała 20 czy 30 zł. a to rzeczy które mała dostała od babci:
DSC_1697.jpgDSC_1699.jpg
 
Ja też wczoraj wyskoczyłam na szybko do HM jak przeczytałam posta zdec:) Byłam 20:50 w sklepie a o 21 zamykali, wyszłam z tuniką Hello Kitty, dżinsami i koszulką rolling stones, a i jeszcze golf-szalik z polarku za 5 zeta:-D Uwielbiam wyprzedaże:-D
Lena na allegro są ale w cholerę drogie, a w sklepie po 20zł
 
Bylam w arkadii i kupilam złotą tunike :) 20zł, rozowa za 30zl, chcialam czerwoną ale nie bylo juz!! Do tego taki fioletowy dresik z kitty jak zdec pokazywala wczoraj i bluze dla hani takze z kitty za 30 zeta:) Te bluzki co Zdec kupowala po 10zl w arkadii nie byly przecenione..
 
A jaką z hello dla hani kupiłaś bo mi siostra kupiła taką z hello czerwona bluze dla marysi też za30 i w paski za 20 a dla zosi jakaś różowa była z hello ale jeszcze jej nie widziałam jak mi przyniesie jutro to wstawie a i jeszcze jakąś super kiecke dla marysi taka elegancką czeroną za 40 ale też nie wiem jak wygląda bo moje zakupy polegają na tym że przez tel mówi mi co jest a ja z jej opisu wybieram rzeczy to prawie jakbym kota w worku kupowała:-D
 
Ja kupilam jasno rozową z duzym kitty z przodu i z napisem z tylu na gorze. Kiecki te czerwone z cekinami tez widzialam ale mi sie nie bardzo podobały.. To znaczy nie byly bron boze brzydkie, ale jakos zastosowania bym dla nich nie znalazla..
 
Ja po wczorajszej informacji o przecenach też poleciałam dziś do sklepu :) U nas różowa i złota tunika są na przecenie, ale czerwona która mi się najbardziej podobała nie :/ Ja tez małą obkupiłam: za 10zł kupiłam takie body z długim rękawkiem w kolorowe stworki, za 20 zł spodenki dresowe popielate (ostatnia sztuka!), z różową oblamówką i paseczkiem na górze - nie widziałam ich wcześniej i tak na zapas takie fajne czerwone spodnie z kwiatową aplikacją na dole za 30zł - u nas były jeszcze fioletowe i chyba brązowe. No i na chłopakach znalazłam taką fajną misiową, dwustronną bluzę granatową :) A, i jeszcze na święta znalazłam fajną białą bluzeczkę w srebrne kropeczki za 20zł i do tego brązowe spodnie też w kropeczki :)
Ogólnie u nas dziś koło południa był jeszcze spory wybór, ale to może dlatego że byłam w takiej mniej popularnej galerii? No i zdziwiłam się, bo dla dziewczynek było dużo fajnych rzeczy i to nie różowych, których z reguły jest najwięcej :) Bo najczęściej w h&m najfajniejsze rzeczy były na chłopcach.. I zdarzało mi się coś dla Poli na 'męskim' dziale coś kupić :)
 
lena - jest na allegro, ale droga za 60-70zł:(
Ale w sumie ola_fasola dziękuję... stwierdziłam że ja nie wiem kiedy małą ubiorę w te wszystkie rzeczy które jej kupiłam:) Więc więcej na razie nie kupuję:)
Czapki w paski i HK u nas poprzeceniane na 10zł:)

Ciekawe jest dlaczego w różnych HM różne rzeczy są poprzeceniane?:baffled:
 
reklama
Ciekawe jest dlaczego w różnych HM różne rzeczy są poprzeceniane?:baffled:
może to zależy od ilości jaką mają na stanie,hmmm albo od tego jak dana rzecz się sprzedawała przed przeceną, jak słabo to wypychają???? Byłam w niedzielę przed przeceną i było więcej ubranek, w poniedziałek części już w ogóle nie było,wątpię że się sprzedały pewnie schowali do magazynu chwilowo.
 
Do góry