reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

kasiu jeżeli chodzi o HM to bodziaków z długim rękawem żadnych nie przecenionych:( A szkoda, bo poluję na takie fioletowe w kropy i białe a na całości HK:) Tylko trochę dużo 25zł czy 30zł za jednego bodziaka, za prawie tyle to w tesco mam disney;a 5szt.
 
reklama
zdec- w szoku jestem jaka ta przecena!!!!!!! Z gulą w gardle stwierdzam ze mam juz prawie wszystkie ubranka ktore pokazalas, tylko ze kupowane w normalnych cenach.. wrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Jak mążuś wróci to spadam do galerii:)))))
Podaj mi pliss cene złotej tuniki??
 
Agast tylko dla mnie coś zostaw bo ja też się wybieram ale dopiero pojutrze, kurde jutro bym pojechała ale mój stary wyjezdza w srode do egiptu i musze mu pomóc jutro sie wyszykować . Ja też mam kilka rzeczy z tych co zdec kupiła za normalną cenę:( tą złotą tunikę też muszę miec!!!!

My byliśmy na zakupach w sobote ale niestety nie ciuszkowych.. kupiliśmy małej łóżeczko bo kosz wiklinowy w którym śpi w nocy jest już za mały i kupiliśmy takie najtańsze w Ikea i teraz malujemy na różowo... kupiliśmy jej też krzesełko do karmienia tez w ikea takie za 49 zł - mała super zadowolona i pare innych pierdół..
 
Ola_fasola i agast też byłam zła jak zobaczyłam fioletową bluzę z Myszką Miki za 30zł(kupiłam za 60zł) i ogrodniczki jeansowe z HK za 30zł(kupiłam za 60zł) to też mi się nóż w kieszeni otworzył... No ale trudno, wkurzyłam się i kupiłam drugie takie same tylko że całe różowe a nie jeansowe;)
W niedzielę jedziemy na Bielany może tam coś jeszcze będzie... bo była taka super tunika fioletowa w takie romby ale tylko rozm 62, mam nadzieję że tam będzie większa.
 
agast-a na targówek jedziesz?bo od ciebie pewnie też najbliżej jak tak to daj znaka czy są już u nas przeceny ja to na targówek sie jutro wybiore bo w arkadii i w tarasach to przed świętami za dużo ludzi
 
reklama
Do góry