reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Idziemy na zakupy :)

No wiec jestem juz po ogledzinach wozkowych :-) Vector Espiro podoba mi sie bardzo! Leciutko sie prowadzi, jest z fajnego materialu, starannie wykonczony, czyli odczucia mam zapelnie przeciwne niz hefi. Jedyna wada to maly kosz na zakupy i mala gondola ale i tak na zime dzidziol bedzie w spacerowce wiec luz ;-) bardzo latwo sie demontuje gondole a w jej miejsce wpina fotelik. No i wysuwana raczka jest super jak dla mnie i mojego wysokiego dosyc meza. Szkoda ze nie bylo koloru, ktory chcemy to bym kupila od razu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
A to moje zakupy:tak::
1.JPG 2.JPG
 
Słuchajcie, właśnie nastawiłam się konkretnie na śliczne łóżeczko i nawet wybrałam pościel i ... baldachim. A potem naczytałam sie, że baldachimy są idealnym magazynem kurzu i roztoczy i hamują dopływ powietrza do dziecka. :confused: Strasznie mi sie taki dodatek do łóżka podoba, ale faktycznie w czerwcu i potem będzie gorąco, wiec czy warto kupować?
W sumie wg. mnie to taki baldachim nie powinien przeszkadzać dziecku, raczej chroni je przed światłem i hałasem, wle wolałabym jednak dowiedzieć sie co wy o tym myślicie.
 
Ostatnia edycja:
Słuchajcie, właśnie nastawiłam się konkretnie na śliczne łóżeczko i nawet wybrałam pościel i ... baldachim. A potem naczytałam sie, że baldachimy są idealnym magazynem kurzu i roztoczy i hamują dopływ powietrza do dziecka. :confused: Strasznie mi sie taki dodatek do łóżka podoba, ale faktycznie w czerwcu i potem będzie gorąco, wiec czy warto kupować?
W sumie wg. mnie to taki baldachim nie powinien przeszkadzać dziecku, raczej chroni je przed światłem i hałasem, wle wolałabym jednak dowiedzieć sie co wy o tym myślicie.


ja osobiście nie kupuje baldachimu - tez mi się wydaje że jest magazynem kurzu - raczej jego przydatność ogranicza się do funkcji że fajnie to wyglada. Przy Wiktorii tez nie miałam, za to bratowa szybko z niego zrezygnowała.
 
Słuchajcie, właśnie nastawiłam się konkretnie na śliczne łóżeczko i nawet wybrałam pościel i ... baldachim. A potem naczytałam sie, że baldachimy są idealnym magazynem kurzu i roztoczy i hamują dopływ powietrza do dziecka. :confused: Strasznie mi sie taki dodatek do łóżka podoba, ale faktycznie w czerwcu i potem będzie gorąco, wiec czy warto kupować?
W sumie wg. mnie to taki baldachim nie powinien przeszkadzać dziecku, raczej chroni je przed światłem i hałasem, wle wolałabym jednak dowiedzieć sie co wy o tym myślicie.
też jestem zdania że to zbędna rzecz, fakt że bardzo mi się podobają, zwłaszcza dla dziewczynek te falbanki są urocze, ale ja dla pierwszej córci nie kupowałam, górę wzięła praktyczność - owszem można częściej go prać ale tym sposobem musiałabym mieć ich co najmniej dwa na zmianę i po co dokładać sobie zajęć.
po drugie odkąd córa zaczęła być bardziej samodzielna i ruchliwa bardzo interesowało ja wszystko co jest wokół, często ochraniacz na łóżeczko był świetna zabawką i jestem pewna że gdyby miała baldachim również i jego by ściągała do zabawy
teraz dla chłopca tym bardziej kupować nie będę
 
A ja pomimo wszystko chyba jednak kupię:-)
Strasznie mi się podoba taki baldachim, tylko zastanawiałam się ostatnio bardziej nad moskitierą, wiadomo w lecie byłaby lepsza:-)
 
reklama
body2.jpg
body1.jpg
body3.jpg

Moje pierwsze zakupy dla maluszka! Nie uwierzycie, za wszystko zapłaciłam 30zł! Wszystko nowiutkie z metkami... w Selgrosie była do dziś promocja... szkoda że nie wiedziałam wcześniej bo dziś już wszystko przebrane, ale i tak dużo wybrałam! :-)
 
Do góry