reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Idziemy na zakupy :)

reklama
Dzięki Dziewczyny! Może rzeczywiście warto zajrzeć na Allegro. Do H&M też dotrę, ale myślę, że okazji już nie złapię. A jak już coś wygrzebię, to się pochwalę. Naprawdę jest różnica wkładać body przez główkę, a zakładać na rączki.i zapinać na brzuszku. To moja rada dla mam pierworódek ;-))
 
ja tak jak mamina - dla mam z 1 maluszkiem polecam zdecydowanie kaftaniki zapinane na brzuszku .. body zakladane przez glowke zostawcie sobie "na pozniej" ;) Poza tym - z doswiadczenia wiem, ze lepiej kupowac body wieksze niz mniejsze - starcza na dluzej (wieksze moze byc nawet o kilka rozmiarow - szczegolnie jak z krotkim rekawkiem :] długi zreszta tez ladnie mozna zawinac.). No i zadnych spodniczek, super spodenek dzinsowych - to jest tragedia ubierac w to noworodka. Warto miec oczywiscie jakas "wyjsciowke", ale to z 1 - 2 sztuki ;) Na codzienne ubieranie domowe - szkoda patrzec, jak dziecko sie w tym meczy. A niestety na allegro wlasnie sa glownie takie "piekne, ale niepraktyczne" rzeczy dla noworodkow ..

Aa. I warto miec spioszki / pajace/ spodenki od razu ze stopkami - skarpetki wiecznie spadaja ... albo jak nie spadaja, to zbyt mocno obciskaja nozke ;)
 
Ja szczerze mowiac nie znosiłam tych body zapinanych po bokach. Mialam takie z czterema zatrzaskami :baffled: Za pierwszym razem jak ubieralam małą to nie moglam sobie z tym poradzic, wszystko mi sie poplątało a Hania w tym czasie podrapała sobie cały brzuszek bo paznokietkow nie pozwalają w szpitalu obcinac. poryczalam sie przy tym wszystkim i wiecej takiego body jej nie ubralam. Zdecydowanie szybciej mi szlo a takimi przez główke :tak:
 
a ja kolejne zakupy robie
tym razem z allegro
jak dla mnie bomba i cena super
 

Załączniki

  • wr4577_14.jpg
    wr4577_14.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 42
  • wy5280_3.jpg
    wy5280_3.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 46
ja nie lubiłam body z zapięciami na brzuszku, jak malucha kładłam na brzuszku (wskazane codziennie na jakiś czas) zawsze mialam wizję, że jakoś te napy będą go cisnąć.... Mi też szybko i sprawnie szło z ciuszkami zakładanymi przez główkę, mimo, że to było pierwsze dzieciątko...
Śliczne ciuszki dziewczyny kupujecie!
U mnie Małgosia będzie nosić ciuszki po Piotrusiu- kupie tylko trochę typowo dziewczyńskich... Dziś bylam w lumpku i kupiłam za grosze pierwsze łupy: chwalę się:

 
wiesz Kajdusiu ja tez doszlam do wniosku ze nie warto inwestowac takiej kasy w nowe ciuszki
dzieci szybko wyrastaja i malo niszcza, przynajmniej takie malenstwa
dlatego tez wierzchnich ciuchow szukam na allegro, roznica w cenie ogromna
mysle ze tez czas wybrac sie na dzieciecy bazar
 
Klementinka- ja Piotrusiowi kupowałam cała wyprawkę w normalnych sklepach, wydałam fortunę, a dopiero później odkryłam lumpeksy (u nas w Bydgoszczy jest prawdziwe zagłębie)i żałowałam, bo pomijając ceny - ciuszki często są dużo ładniejsze, z lepszych materiałów, no i wiadomo jak wyglądają po wypraniu...;-) Teraz w lumpach ubieram całą rodzinę, a Piotrek ma najelegantsze koszule w całym przedszkolu! A ciuszki w najmniejszych rozmiarach to już w ogóle jest wybór że HEJ!
 
reklama
Wybieram sie dzisiaj obejrzec wozki. Jak mi sie jakis spodoba to kupuje, a co :tak: Nastawiona jestem na tego Vectora Espiro 4 ale musze go dokladnie obejrzeć :tak:
 
Do góry