reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
bardzo dumna, nawet nie wiecie, co myśmy przeżywali robiąc go. Powiedziałam M że nie chcę go wiedzieć, jak wyjdzie negatywny ale ten mi podłożył i radość jakich mało
 
omg robale aż mi się lezka zakrecila !!!! bardzo bardzo bardzo się cieszę waszym zafasolkowaniem !!! jejku tak trzymałam kciuki a baby piastki ;)))) nasza mamusiu ;*** bardzo bym się chciała teraz teleportowac i zrobić grupowy uścisk z reszta dziewczyn. to co robale ? styczeń 2013??? dobrze liczę??? gratki !!! pozdrów przyszłego tate !!" dobra robota!!!
 
wow ale nius :-)

Robale gratuluje wam z calego serca dzidzi, wreszcie sie doczekaliscie :tak: rosnijcie zdrowo a ty nie pracuj juz tyle, ale sie ciesze az mam lzy w oczach....... chyba hormony ciazowe jezcze we mnie siedza :-D
 
Robalku gratuluje suwaczka :-) ale masz fajna niespodzianke na Dzien Mamy :-) no to dzidzia bezdie styczniowa jak moj Tymcio.Ciesz sie tymi dolegliwosciami ciazowymi bo to najlepszy znak ze jest ok.My tez sie poplakalismy jak zrobialm tescik a i teraz lzy mi sie zakrecily bo to taki codzienny ,niecodzienny cud:-)ja mysle ze lec jak najszybciej do lekarza opowiedz cala historie powinien cie odeslac do gina.Wszystkiego dobrego i gratki dla tatki :-) dobra robota :-D
 
reklama
Robalku Super wiesci....ale ja bede ostrozna bo wiem co przechodzisz ...czekalam na mikolaja 12 lat i oby ten test byl pozytywny

przedewsztsrkim idz na wolne bo wiesz jak to u ciebie...musisz tego pilnowac jak niczego w zyciu , praca nie jest tak wazna !!
 
Do góry