reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

No a u Ciebie miara MADROSCI jest dlugosc 'przebywania' na forum :D ciekawe.

W przeciwienstwie do Ciebie staram sie pomagac tutaj dziewczynom, no ale jestes tu teraz SWIEZACZKIEM to co Ty mozesz na ten temat wiedziec :rofl2:
daj mi juz spokoj, zmienilas tarcze z nany na mnie?
nigdzie nie napisalam, ze uwazam sie za madrzejsza bo jestem tu dluzej, to Twoja interpretacja niczym nie poparta. napisalam ze kiedys tak nie bylo, a jestem, tu dluzej niz Wy.

Sencilla, odp po edycji w poprzednim poscie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny ja proponuje ta pania zignorowac, widac, ze frustracja z niej bije, jakas zadza niemilej wymiany zdan. Niech ta pani w takim razie pisze sama do siebie, bo nie wiem kogo jeszcze nie zdazyla dzis zmieszac z blotem. Madzia ma racje, ona tutaj przyszla prowokowac i wyladowac swoje frustracje.. wiec szkoda czasu. Przeciez z kims takim nie da sie wymieniac pogladow czy porozmawiac o dzieciach, ciazach czy czymkolwiek.

Astrid, ja zaluje, ze sie nie poznalysmy, jak mieszkalam w Rotterdamie, w Delfshaven ;) to by bylo dopiero haha. mysle,ze moglybysmy pogadac nie tylko o wypiekach , polazic po sklepach vintage i w ogole :)
wywialo mnie na wies, na koniec swiata, nikt z forum nie mieszka tutaj :-/
 
Iskierka, ten moderator nowy to bedzie musial miec twardy leb, haha

Proponuje SIEBIE, bo i tak "sie do wszystkiego wtracam" buahahaha :-D:cool::cool2::tak::laugh2::laugh2:
 
Dziewczyny ja proponuje ta pania zignorowac, widac, ze frustracja z niej bije, jakas zadza niemilej wymiany zdan. Niech ta pani w takim razie pisze sama do siebie, bo nie wiem kogo jeszcze nie zdazyla dzis zmieszac z blotem. Madzia ma racje, ona tutaj przyszla prowokowac i wyladowac swoje frustracje.. wiec szkoda czasu. Przeciez z kims takim nie da sie wymieniac pogladow czy porozmawiac o dzieciach, ciazach czy czymkolwiek.

Astrid, ja zaluje, ze sie nie poznalysmy, jak mieszkalam w Rotterdamie, w Delfshaven ;) to by bylo dopiero haha. mysle,ze moglybysmy pogadac nie tylko o wypiekach , polazic po sklepach vintage i w ogole :)
wywialo mnie na wies, na koniec swiata, nikt z forum nie mieszka tutaj :-/

Też żałuję, szczególnie, że mieszkałaś gdzieś niedaleko miejsca, gdzie ja teraz mieszkam. W ogóle, gdzie są jakieś fajne vintage sklepy na Delfshaven, albo w okolicy? Koło kościoła polskiego był jeden z ciuchami, ale zamknęli :crazy:.
 
reklama
Tak! Sencilla na moderatora :D

z racji tego, ze:
# wszedzie sie wtraca:cool2:
# ze jest tu najdluzej :cool2:

jeszcze jakies "ZA"? :p
 
Do góry