reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

reklama
Astrid, no wlasnie, o to mi chodzi, nie mam innych pól zyciowych, na ktorych moglabym sie spelnic..
A tak przynajmniej bede jakas czastke siebie realizowac...
 
Sencilla, a mnie wsio rawno. Możesz być ty, bo sie do wszystkiego wtracasz, moge byc ja bo piszę dlugie i "mądre" posty, moze byc Thehague, bo jest strasznie pyskata, może być Ayni, bo jest "najmądrzejsza", może być Astrid, Madziula, Anetka, Iguana bo...(bo nie wiem co napisac:-p:-p:-p)
Tylko zeby to pomoglo Anihaven w jej cięzkiej harówce na tym forum....
Zaznaczam POMOGŁO, a nie ZASTĄPIŁO JĄ na forum;-)


Łeb, psyche i nerwy jak ze stali - która sie nadaje???
 
Sencilla... hmm.. no to moge dodac jeszcze jedno ZA, jako ze masz najwiecej dzieci z nas wszystkich:-D:rofl2: to juz masz 3 :p
 
och, Iskierka, nie wiem, ktora dobrowolnie sie zglosi.. :-D toz to prawie jak samobojstwo :no::-):eek:

PS. Ja z tym moim 'zgloszeniem sie" to byl zarcik, dla pewnosci.. taki z deczka czarny humorek o polnocy...
 
reklama
Ja to sie zglaszam, ale do sciagania mleka i zaraz do spania hehehehe :pP

ANIAHAVEN, przepraszam, co zlego to nie ja :rofl2:
 
Do góry