reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
carinio ty nie tylko nie masz taktu ale jeszcze innych rzeczy Ci brak. masz cos jeszcze do dodania??? idz paznokcie porob :-D
 
zaczyna byc ciekawie. obrazasz mnie :)

czego mi brak? powiedz madralo. tobie umiejetnosci czytania. masz cos do mnie wal na prv

nabijanie?? jestem tu 2 lata, a mam polowe postow mniej niz wy, ktore jestescie tu kilka mscy
 
Ostatnia edycja:
obrazam? ciekawe gdzie. odpowiadam grzecznie na Twoje posty, w przeciwienstwie do Ciebie. zadna z nas nie napisala do drugiej 'zamknij sie'. wyluzuj troszke, zlosc pieknosci szkodzi..
 
jezu, ja nie wiem, zachowujecie sie jakby to forum to co najmniej pol waszego zycia bylo ;) ja tu nic nie biore do siebie, a mam niezly ubaw :D mnie to smiesza takie klotnie jak w przedszkolu :D
 
reklama
oj nieeee Astrid ;] kiedys nikt nie wyzywal sie na kims, nikt nie uwazal sie za alfe i omege, wspolnie czegos dociekalysmy i sobie, przede wszystkim, pomagalysmy....

tez mam ubaw jak sie dajecie latwo pociagac za sznureczki.
 
Do góry