reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
no a jak ja napisalam, ze jak jest zgaga w ciazy to dziecko bedzie mialo fajne dlugie wloski, to mowilyscie ze zaboboniara jestem ;]]]
 
Dla mnie zabobony sa śmieszne, i sadze że wierzą w nie ludzie o niskim wykształceniu(babki na wsiach, które przekazują to po całej wiosce) i mieszkający w krajach mało cywilizowanych- kiepsko rozwiniętych(znajdzie się trochę w Afryce).
 
Ja tez mialam zgage i tez dzieci malo wlosow mialy. Ja osobiscie w to nie wierze ale slyszlam ze jak matka sie oparzy w ciazy to dziecko ma w tym miejscu znamie. Ja w 37 tyg sie oparzylam w brzuch az mam blizne i moj Filip ma znamie na brzuchu nad ktorym sie zastanawiaja w CB co to, ale wydaje mi sie ze to czysty przypadek.

Dostalam wczoraj telefon ze spoldzielni i moj T dzownil do biura w pn mamy odebranie mieszkania. Jutro mam wolne bo jakies swieto wiec od jutra zaczynam pakowanie a tym czasem jade do sklepu i do pracy.

Do jutra kobitki :-)
 
Ja tez mialam zgage i tez dzieci malo wlosow mialy. Ja osobiscie w to nie wierze ale slyszlam ze jak matka sie oparzy w ciazy to dziecko ma w tym miejscu znamie. Ja w 37 tyg sie oparzylam w brzuch az mam blizne i moj Filip ma znamie na brzuchu nad ktorym sie zastanawiaja w CB co to, ale wydaje mi sie ze to czysty przypadek.

Dostalam wczoraj telefon ze spoldzielni i moj T dzownil do biura w pn mamy odebranie mieszkania. Jutro mam wolne bo jakies swieto wiec od jutra zaczynam pakowanie a tym czasem jade do sklepu i do pracy.

Do jutra kobitki :-)
Anetko, o oparzeniach to nie wiem, ale moja mama mówiła mi zawsze, że jak kolejno rodziłam się ja i moj brat, to na naszych ciałkach pojawiały sie "pieprzyki" i tym samym te pieprzyki zn ikały z ciaała mojej mamy... Nie wiem czy w to wierzyć, bo moje pieprzyki nie przeszły na żadne z dzieci - narazie :-D

A jutro nie jest "jakieś" święto, a Wniebowstąpienie. W PL przeniesione jak zwykle na niedzielę, jako dzień wolny od pracy.
No i gratuluje mieszkania, wspólczując jednocześnie przeprowadzki:-)

Dziewczyny, corka dziś dzwoniła do tego cholernego UWV i poinformowali nas, że podobno dziś ktoś się zajął moją sprawą i że będą mi wypłacać te 100%. Niestety córka nie dopytała, czy mi nadpłacą zaległe pieniadze od 2 kwietnia, no ale ja myslę że powinni, bo jak nie to znowu bedziemy interweniować.
No i od 31 maja zaczynam urlop macierzyński.
Kto mi powie jak on jest płatny???
 
Iskiereczko powiedz przecie, kto najpiekniejszy jest na swiecie ?
A tak na powaznie
:-Dto ja slyszalam , ze nie wniebowstapienie, tylko upamietnienie ofiar wojny, nie wiem czy swieta religijne sie obchodzi w Holandii tak jak u nas, ale w sumie wszystko jedno, wazne , ze wolne!

A zasilek macierzynski to 100 % wynagrodzenia. Mam nadzieje, ze szybko dostaniesz pieniazki!
 
reklama
to ja slyszalam , ze nie wniebowstapienie, tylko upamietnienie ofiar wojny, nie wiem czy swieta religijne sie obchodzi w Holandii tak jak u nas, ale w sumie wszystko jedno, wazne , ze wolne!
Kochana, jutro jest Hemelvaartdag czyli wniebowstąpienie, a upamietnienie ofiar wojny to Dodenherdenking i w tym roku przypadało na dzień 4 maja, a dzień później był Dzień Wyzwolenia czyli Bevrijdingsdag.
Jeszcze w maju bedziemy mieli ustawowo wolne 28 maja czyli Tweede Pinksterdag - Drugi dzień Zielonych Świątek, które w PL obchopdzone sa tylko w jednym dniu, czyli w niedziele.

Dziękuje dziewczyny za informacje - czyli jestem dobrej mysli. Może nie zginiemy:-D:-D:-D
 
Do góry