reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Aniahaven,jak dzionek minal?przezylas?dzieciaki szczesliwe?lacze sie z Toba - rade damy,dzielne multimamy! :)
 
reklama
Ania, brawo! spisalas sie na medal :)

Anetka, czy targ w Beverwijk jest rowniez w niedziele? jesli tak, to do ktorej?
 
ontwerp je mini fototompouce - HEMA - fajny pomysł, jak się robi imprezkę z okazji narodzin dziecka :-):-). Wiecie może czym się różni to ciasto od naszej karpatki?

Astrid, jest niedobre i sztuczne, tym sie rozni ;)

Kupilam dzis wit. D firmy Dawitamon, w wersji wodnej, bo przedtem miala olejna. Byla fuj, myslalam, ze ta wodna bedzie lepsza...
Oczom nie dowierzalam, gdy zobaczylam juz w domu, ze ma w swym skladzie.. ANYZ! ja piernicze, czy o smaku dropow musi byc nawet witamina dla niemowlat?? :wściekła/y::-D:tak::no::confused::eek::eek::eek::eek:
 
Astrid rowniez myslalam o zamowieniu tego ciasta ze zdjeciem. Albo baby cupcakes w kolorze niebieskim.
A to jest prawie to samo ciasto co juz pewnie mialas okazje jesc tylko , ze z rozowym lukrem na gorze. Generalnie dobre, tylko baaardzo slodkie , krem ciezki i po 1 ma sie juz dosyc :D ja bym powiedziala, ze to ciezka , przeslodzona wersja polskiej karpatki.
:-D chodzi o to,zeby gosc napchal sie jednym ciastkiem, napewno lepsze od suchara z maslem i posypka :-)

Widzialam w xenosie cale zestawy do cupcakes i chyba kupie taka wylegarnie co sie wklada tylko te papierowe foremki i do srodka ciasto wlewa, zamyka i za iles tam minut gotowe ! Potem juz tylko jakis krem i jakas posypka i mozna miec swieze na kazda kraam visite.

Sencilla idac za Twoim przykladem nie bede nikomu podawac bigosu , bo nie wyjda :D
 
Ostatnia edycja:
Iskierka, to przekaż Wiatraczkowi gratulacje!!!! A jak nazwała synusia?:-D
Dziękuję, przekażę. Z tego co mi wiadomo jeszcze przed porodem mówiła, że będzie Michałek:-D

A ja mam pytanie o gebortiekartjes czy jak sie to nazywa - zamawialyscie cos takiego? Jesli tak to mniej wiecej ile, za ile i dla kogo???
 
Ja zamawialam,na necie jest tego multum do wyboru do koloru.
AYni nie podawaj ani bigosu ani alkoholu,bo Ci beda siedziec 4 godz tak jak u mnie.
 
reklama
Taaaa wiem , bardzo wygodne to, zamawiasz do 16.00 i jutro masz w domu i piekne sa, z malymi buteleczkami, bocianami i rompersikami, ale juz kiedys myslalam czy nie kupic takiej maszynki bo znalazlam super przepisy na cupcakes np truskawka w biala czekolada , kokos z malina , bananowe i takie tam rozne , sama lubie eksperymentowac , chociaz nie wiem czy po porodzie bedzie mi sie chcialo :D

Alkoholu NAPEWNO nie bede podawac a dobrego jedzenia tymbardziej, ciastko w reke i po sprawie, jeszcze wlasnie jakies takie slodkie , zeby drugiego nie brali (
:-D) teraz to juz napewno nie przyjedziesz :D

Iskierka, wybor kartek jest ogromny, az ciezko zliczyc ile firm oferuje takie uslugi, ceny bardzo zroznicowane i zalezne od ilosci, im wiecej tym taniej, w wiekszosci firm sama mozesz w necie zaprojektowac te karteczki ze zdjeciem lub bez i wysylasz do znajomych, rodziny, pracy itd. Fajny zwyczaj , napewno tez sobie takie karteczki zamowie .
 
Do góry