reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Hej !
Mama mikołaja : uff , no to trche ratuje sytuacje , że 900g , ja tutaj miałam takiego lekrza komowała że szok , wielce sie musialam prosić i sama szukac co moje dziecko powinno dostwac do jedzenia . a skaza była ewidentna , wypieki na twarzy zdwojone kolki, specywiczna wydzielina za uszami ( to do tej pory troche ma ) a mój mądry pediatra zamiast do alergologa wysłał mnie do dermatologa . a pani dermatolog stwierdziła że to jeszcze nie jest takie straszne bo są dzieci które całe ciało mają w takich wypiekach , i kazała smarować kremem z wit a ... Nosz mało wtedy nie umarłam ze złośći . Jak widać w PL lepiej leczyć objamy niż przyczyny . Wywalczyłm to pepti i dobrze zrobiłam po miesiacu nie było śladu po wypiekach i kolkach . za tymi uszkami jeszcze troszke się robią takie zachniętę brudki , ale to pewnie dlatego ze w celu przyzyczajania dostaje troche nabiału , około jednego danonka tygodniowo . Zoabaczymy , napewno na poczatku bedzie zapas , i jak nie dostane tej recepty w NL to bedziemy mysleć o sprowadzaniu sobie z PL .Zresztą tu mleko jest refundowane i tak tylko do 18m ....:( bo poźniej to nikt nie dopuszcza możliwości że dziecko dalej jest uczulone ... [sic!] ...
 
reklama
Witam Was :tak:
Nie jestem w stanie nadrobić zaległości :no:
Mój Oli przestał używać pampersów nawet w nocy miesiąc prze 2 urodzinami :-)
Na rowerze zaczął jeździć jak miał 3 latka, a to dlatego, że wcześniej nawet nie próbowałam go uczyć :tak: Mając 2,5l. jeździł na loopfiets:tak:

Pozdrawiam
 
Witaj Anetko co u was? Jak w pracy?;-)

U nas wiatr dziś wyprawiał dzikie harce po ogrodzie... po południu zaliczyliśmy wycieczke na rowerach nad jeziorem..choć wczoraj planowaliśmy wypad nad morze:zawstydzona/y: ale pogoda nie dopisała...może w następnym tygpdniu sie uda!:-D

A to nasza "banda" grilowa!:-) prawda że słodziaki?!


A to nasz łobuz - chyba czas obniżyć łóżeczko...:sorry2:



 
Hej
Aniu super druzyne macie :-)
U nas tez dzisiaj strasznie wialo a do tego popadywalo.Za to wczoraj swietnie bawilismy sie u zwierzaczkow.
Z nocnikiem jeszcze troche poczekam bo chyba jeszcze nie jest na to gotowa,ale z pedalowaniem idzie jej coraz lepiej.Zaczynamy pilnie cwiczyc.
 

Załączniki

  • rosalka.jpg
    rosalka.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 43
  • roslaka 2.jpg
    roslaka 2.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 49
  • nie podskakuj.jpg
    nie podskakuj.jpg
    49,3 KB · Wyświetleń: 43
  • taplanko.jpg
    taplanko.jpg
    44,2 KB · Wyświetleń: 40
  • nowa kolezanka.jpg
    nowa kolezanka.jpg
    36,4 KB · Wyświetleń: 31
Dzień dobry!!!

Słonko świeci więc mam nadzieje ze spędzicie miły dzień!

Czarna ale słodka gwiazda z tej twojej córeczki, nono....
 
z kubą coraz gorzej. zdjecie sprzed kilku dni jest pestka w porownaniu do tego, co ma dzisiaj na sobie ;(( i goraczki 40st, ale oczywiscie nawet paracetamolu mam dziecku nie dawac. ale zmieklam. Dalam. bo nie moglam patrzec jak sie meczy do 2 w nocy z powodu goraczki...
 
aniahaven&smoczyca: ale fajnie dzieciaki!!!! :):):):):):):)

carinio: och wspolczuje tez!!! nawet sobie nie wyobrazam, jakie to musi byc dla ciebie ciezkie, maluch sie tak meczy a tu wsumie nic nie mozna mu pomoc... :( szybkiego powrotu do zdrowka zycze!!!
 
witam się z Holandii :) ale podróż 16h w busie ze skunksem Jakiś typek wciąz puszczał bąki ehhhhhhhhhh Dobrze ze powrót juz samolotem
Jade zaraz zobaczyc mieszkanie a jutro podpisanie umowy Koniec czerwca przeprowadzka ale sie denerwuje zacznie sie całkiem nowy etap

czy ja cos musze zabrac z Pl ? karta szczepien itp?
 
reklama
witam się z Holandii :) ale podróż 16h w busie ze skunksem Jakiś typek wciąz puszczał bąki ehhhhhhhhhh Dobrze ze powrót juz samolotem
Jade zaraz zobaczyc mieszkanie a jutro podpisanie umowy Koniec czerwca przeprowadzka ale sie denerwuje zacznie sie całkiem nowy etap

czy ja cos musze zabrac z Pl ? karta szczepien itp?

aOLA sorki za ten numer na busa ale jakiś pajac mamie chciał złamać simloka i skasował jej wszystkie kontakty w tym numery do busów z jakimi jeździła!:angry:
Dobrze ze juz dotarłaś...;-) z PL proponuje zabrać kopie karty szczepień i akty urodzenia /wszystkich/ w wersji międzynarodowej:-) jeśli powiesz że potrzebujesz je do zasiłku rodzinnego za granicą dostaniesz je za darmo...:cool2:

Carinio a dlaczego nie podawałaś paracetamolu?:confused: moi mieli też ospe w grudniu dwa lata temu i oprócz talków itp dostawali paracetamol na zbicie gorączki... i w sumie nie męczyli sie ze długo i nawet ich nie obsypało bardzo...:zawstydzona/y:
Mam nadzieje że szybko sie już teraz skończy... zdróweczka!:tak:
 
Do góry