reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Aniu ja wklejalam, teraz cos takiego znalazlam Doopkleding en doopjurken | Humpiedump.nl , dooppakjes | COMBRU , Doopkleding | `t Beebie Kroamke , Feestkleding voor jongens | Humpiedump.nl . A co do chrztu to moze pomysl o cateringu. Ja robilam Daanowi i zaplacilam ok. 1000 zl. za ok. 15 osob i w tym bylo jedzenie (obiad + zimna plyta + ciepla kolacja) stoly krzesla dekoracje talerze i 2 torty. Bylam bardzo zadowolona i bez roboty wszyscy mogli przy stole siedziec
Robale ladnej rocznicy sie doczekaliscie:tak:
 
Dzien dobry....

a ja dzisiaj wagaruje... hahaha..:-D byłam w pracy i stwierdziłam ze na dziś mi sie wiecej nie chce...i pojechałam do domu...po drodze odebrałam ernigo z przedszkola..i wcinamy właśnie kopytka bo zostały z wczoraj...

A wszystko przez to że ...słońca nie ma i mi sie nic nie chce!!!!!!!:-D:-D:-D
 
Witam
Gosiu gratuluje nowego mieszkanka:tak::tak:Super ,że tak szybko się wam udało:tak:

My dziś nie poszliśmy do szkoły bo Michaś chory i na 13 idziemy do lekarza.Ma już 3 dzień gorączke i kaszle :baffled:
 
Dzień dobry..

A my pospaliśmy całą 4-ką do 10.00:szok::-D jak wolny dzień to wolny...potem tosty,szybkie odkurzanko i pranie do pralki... czarna robota zakończona;-)...
MamoM faktycznie ładny komplecik... ale patrzac na rozmiar to ...hmmm mój Victor obecnie ma cośmiedzy 67-74 wiec boje sie zamawiac juz bo nie wiem o ile mi podrośnie..:sorry2:pewnie gdzies 86...poza tym niektóre z tych garniturków baardzo mi sie podobały... ale chetnie poszperam na allegro moz cos znajde a przysłac to mi moga do tesciowej bo tam chrzcimy..

Karola znwou jakis wirus jest...mój Victor stekał,jęczał, kaszlał i marudził całą noc aż mu 2 razy paracetamol serwowalam...jemu chyba tez ida zeby:zawstydzona/y:...
ZDRÓWKA DLA WAS!:tak:

Carinio a jak tam Kuba po tym zabiegu? obiecalas wstawic zdjęcie jakieś.. już dawno was nie było..:-(

Miłego dnia 4all...
 
dzien dobry
Dzisiaj o 3 idziemy dom ogladac :-) pozniej wam napisze wrazenia
Karola dzieki i zdrowia dla Michasia
Teraz jeszcze musimy do banku rachunek zaplacic bo juz lezy od 2 tyg.:szok:
I jeszcze wam sie pochwale ze moj Daanus zaczyna korzystac z nocnika, jeszcze na dalsze wyprawy i na noc musi miec pieluche ale w domu juz nnie musi miec. Zdarzaja sie jeszcze wpadki no ale to dopiero pierwszy tydz.:tak:
 
reklama
Do góry