reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Witaj Morgenrood:-) Ja w prawdzie mieszkam bardzo bliziutko Geldrop ale niestety nie pomoge ci, mieszkam tutaj dopiero 4 miesiace i polozna nie byla mi potrzebna. Moze zapytaj w szpitalu st. Anna, jezeli jest pracujaca polozna to moze beda o niej cos wiedziec albo swojego lekarza prowadzacego:sorry: Geldrop nie jest taki duzy wiec moze akurat o niej slyszeli.
Wogole gratuluje ciazy :-) to twoje pierwsze dziecko????

Dziekuje juz ja znalazlam :) Bardzo sympatyczna kobietka :)
Tak to moje pierwsze dziecko i to jesze dwa!!! :) CZekamy na blizniaki :)
pozdrawiam
 
reklama
morgenrood



bliźniaków - takie podwójne szczęście..
A tak na marginesie to mieliście w rodzinie bliźniaki?
My właśnie wróciliśmy do domku...w skrzynce na listy znalazłam mandat za prędkość:wściekła/y: ...chyba zacznę jeździć na rowrze,hiihi:-D pomijając to wściekła jestm bo troche przesadzają zeby 30 euro wlepić za 4km/h za dużo...:dry:
No cóż - niezły poczatek tygodnia!:-)
 
Morgenrood GRATULACJE !!!!!!!!!! na pewno byla to dla was duza niespodziaka:-)
Aniu ja takie "super" wiadomosci mialam w sobote, najpierw pasek z wyplaty gdzie dostalam tylko 400 E i mandat 55 E, na szczescie nie moj wiec sie moglam powyzywac troche na moim M.:dry:
 
hej Robale...

Ja mam ten sam problem :tak: bo w Wielkanoc robie chrzest Victora w PL... i już cała chora jestem:szok: - co do jedzenia, co z dekoracją stołu a o na grzbiet, hihiih...
Na rocznice to ja bym proponowała owoce morza bo to też afrodyzjak:-D a my np je uwielbiamy.... homary, krewetki i jakies przystawki mniam!
 
Ja polecam krewetki /te wieksze a nie koktailowe/ z grilla takiego domowego moze być patelnia ewentualnie...
najpierw je mocze w takim misz-maszu czosnkowo-koperkowo-cytrynowym a potem na rozgrzaną płyte i po chwili juz sie zajadamy...;-)
Do tego grzaneczki i białe wino ...pycha!:-D
Poza tym uwielbiam koktail z krewetek /tych małych/:tak: Robale poszperaj w interecie o owocach morza a znajdziez całe mnóstwo!;-)
 
reklama
oke... smacznego!:-D

A ja mam pytanie z innej beczki czy ktoś wklejał ostatnio taki link gdzie można kupić takie eleganckie ubranka na chrzest i inne galowe uroczystości?;-)
Bo nie pamiętam czy u nas to czytałam czy gdzie indziej...:sorry2:
 
Do góry